Obserwuj w Google News

Andrzej Chyra przeszedł ogromną metamorfozę do filmu Smarzowskiego [FOTO]

2 min. czytania
20.11.2020 14:59
Zareaguj Reakcja

Andrzej Chyra jest jedną z gwiazd filmu "Wesele 2" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak ogromną przemianę przeszedł do roli. Kiedy premiera filmu?

Andrzej Chyra
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Andrzej Chyra przeszedł ogromną metamorfozę do filmu Smarzowskiego. Pojawiło się zdjęcie aktora w pełnej charakteryzacji do roli. Jak podaje Onet - zdjęcia do filmu już prawie są gotowe. W produkcji zobaczymy największe gwiazdy polskiego kina, w tym Agatę Kuleszę, Roberta Więckiewicza i wspomnianego Andrzeja Chyrę. Poniżej można zobaczyć pierwsze zdjęcia z filmu.

Zobacz także:  "Alicja i żabka": film o aborcji w reżyserii Olgi Bołądź. Kiedy premiera i gdzie go obejrzymy? 

"Wesele 2": Andrzej Chyra przeszedł ogromną metamorfozę do filmu Smarzowskiego

"Wesele 2" Wojciecha Smarzowskiego to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów. Dobra wiadomość jest taka, że pomimo pandemii koronawirusa, premiera powinna się odbyć zgodnie z planem, czyli w 2021 roku. W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Chyry z planu. 56-letni aktor przeszedł ogromną metamorfozę, co można zobaczyć poniżej.

Jak podaje Onet - akcja nowego filmu Smarzowskiego ma się rozgrywać we współczesnych czasach i będzie się toczyć na dwóch poziomach, ale w ciągu jednej nocy - w domu weselnym oraz w rzeźni. Przypuszcza się, że produkcja będzie nawiązywać także do wydarzeń z czasów II wojny światowej i będzie podejmować temat pogromu ludności żydowskiej.

W filmie "Wesele 2" zobaczymy: Agatę Kuleszę, Andrzeja Chyrę, Roberta Więckiewicza, Arkadiusza Jakubika oraz Michalinę Łabacz. Za muzykę będzie odpowiadać Mikołaj Trzaska, który wielokrotnie współpracował ze Smarzowskim. 

"Wesele 2": kiedy premiera filmu Wojciecha Smarzowskiego?

"Wesele 2" Wojciecha Smarzowskiego nie ma jeszcze przypisanej konkretnej daty premiery. Wstępnie mówi się o tym, że film pojawi się w kinach w 2021 roku, jak wcześniej zakładano. Prawdopodobnie data będzie jednak uzależniona od pandemii koronawirusa.

Zobacz także: "Śniegu już nigdy nie będzie": polski kandydat do Oscara trafi do kin w USA 

RadioZET.pl/Onet.pl