Zamknij

Red Hot Chili Peppers i Iggy Pop w Warszawie. Na koncert zaprasza Radio ZET

08.12.2022 16:48

Red Hot Chili Peppers wystąpią w Polsce w 2023 roku. Jeden z najsłynniejszych zespołów na świecie wyrusza w trasę koncertową promującą wydane w 2022 roku dwa albumy studyjne „Unlimited Love” i „Return of the Dream Canteen”. Kiedy koncert Red Hot Chili Peppers w Warszawie i ile kosztują bilety? Na wydarzenie zaprasza Radio ZET.

Red Hot Chili Peppers
fot. mat. prasowe

Red Hot Chili Peppers z koncertem w Polsce. Nominowany do Grammy 2023 zespół wyrusza w 23-dniową światową trasę koncertową, która rozpocznie się już w marcu w Kanadzie. W czerwcu tournée dotrze również do Polski!

Red Hot Chili Peppers i Iggy Pop w Warszawie 2023. Kiedy koncert? [DATA, BILETY]

Red Hot Chili Peppers wystąpią 21 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Na scenie pojawi się także gość specjalny – Iggy Pop. Bilety na koncert zespołu w Polsce trafiły już do sprzedaży.

Co ciekawe, Iggy Pop nie będzie jedynym gościem specjalnym na trasie koncertowej. Na wybranych koncertach w Europie i Ameryce Północnej pojawią się także The Strokes, The Roots, The Mars Volta, St. Vincent, City and Colour, Thundercat i King Princess.

Wydane w 2022 roku dwa albumy „Unlimited Love” i „Return of the Dream Canteen” znalazły się na 1. miejscu listy Billboard Top Album Sales. Red Hot Chili Peppers stali się pierwszym od 17 lat zespołem, któremu udało się umieścić dwie płyty na szczycie list sprzedaży w tym samym czasie.

Red hot chili peppers
fot. mat. prasowe