Obserwuj w Google News

Jak dziś wygląda Filip z „Rodziny zastępczej”? Zmienił się nie do poznania

2 min. czytania
15.11.2023 18:45
Zareaguj Reakcja

Pamiętacie „Rodzinę zastępczą”? Serial opowiadający o perypetiach gromadki dzieci i ich rodziców bił niegdyś rekordy popularności. W pewnym momencie drogi aktorów, którzy w nim grali, rozeszły się. Niektórzy do dziś pozostają w show-biznesie, o innych słyszy się nieco rzadziej. Zobaczcie, jak wygląda serialowy Filip, czyli Sergiusz Żymełka.

Jak dziś wygląda Filip z „Rodziny zastępczej”? Zmienił się nie do poznania
fot. Youtube: ATM Rozrywka "RODZINA ZASTĘPCZA", Instagram: sergiuszzymelka

Rodzina zastępcza” pojawiła się na telewizyjnej antenie w 1999 roku i niemal od razu podbiła serca widzów. Perypetie tytułowej rodziny, gromadki dzieci i ich sąsiadów przyciągały przed ekrany prawdziwe tłumy. Produkcja Polsatu doczekała się aż 18 sezonów i ostatecznie zniknęła w grudniu 2009 roku.

Redakcja poleca

Występowali w niej między innymi Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Monika Mrozowska, Jarosław Boberek, Joanna Trzepiecińska, Tomasz Dedek, Aleksandra Szwed i Sergiusz Żymełka. Część nich do dziś chętnie pojawia się w mediach i występuje w kolejnych znanych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Są i tacy, którzy rzadziej pojawiają się w przestrzeni publicznej i wciąż mogą kojarzyć się części widzów z rolami w uwielbianym przez Polaków serialu komediowym. Jedną z tych osób jest wymieniony Sergiusz Żymełka, serialowy Filip.

Jak dziś wygląda Filip z „Rodziny zastępczej”? Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie

Monika Mrozowska, która w „Rodzinie zastępczej” grała Majkę Kwiatkowską, opublikowała na Instagramie selfie ze swoim serialowym bratem. „Spotkałam mojego brata Fifka… W damskiej toalecie…” – napisała pod postem.

Redakcja poleca

Ci, którzy wciąż pamiętają go jako chłopca, mogą przeżyć szok. Na zdjęciu, które aktorka wrzuciła do sieci, widzimy nie małego Filipa, a dorosłego mężczyznę z bujnym zarostem. „O ludzie złoci... Nie poznałam go. A serial oglądałam z wielką miłością. Serdeczności” – napisała jedna z internautek. „O matko! Ale super! Fifi tak jakby trochę zmężniał” – dodała kolejna.

Co dziś robi Sergiusz Żymełka?

Sergiusz Żymełka dorastał na oczach widzów. W pewnym momencie zdecydował się na zawieszenie kariery. Podjął studia, został absolwentem psychologii w biznesie i zaczął pracę w Centralnym Ośrodku Informatyki w Warszawie.

Po pewnym czasie wrócił do aktorstwa. Wystąpił między innymi w „Ojcu Mateuszu” i w „Barwach szczęścia”. W 2019 roku zagrał dilera w „Kobietach mafii 2”. Następnie pojawił się w „Projekcie Lady” TVN.

Źródła: Radio ZET/Instagram: @monikakingamrozowska

Nie przegap
Te gwiazdy nie rozstają się ze swoimi okularami. Jak wyglądają bez nich?
10 Zobacz galerię
fot. screen TikTok @grzegorzskawaskawinski