Obserwuj w Google News

Grażyna Zielińska znika z "Pierwszej miłości"? Aktorka komentuje doniesienia

2 min. czytania
27.02.2023 12:24
Zareaguj Reakcja

Fani "Pierwszej miłości" drżą o przyszłość Celiny. Zdaniem niektórych twórcy przygotowali zwrot akcji, na który widzowie nie są gotowi. Według doniesień dom uwielbianej staruszki, w którą wciela się Grażyna Zielińska, ma stanąć w płomieniach, a jego właścicielka umrze. To oznaczałoby, że Zielińska straci pracę. Niedawno aktorka odniosła się do tych plotek. Co powiedziała?

Grażyna Zielińska znika z "Pierwszej miłości"? Aktorka komentuje doniesienia
fot. EAST NEWS/PRESS PHOTO CENTER/MARCIN SZAJNFELD

Co się stanie z Celiną z "Pierwszej miłości"? Czy to możliwe, że uwielbiana przez widzów bohaterka zostanie uśmiercona przez twórców? Fani drżą o przyszłość staruszki granej przez Grażynę Zielińską od czasu, gdy w sieci pojawiły się doniesienia o planowanym usunięciu jej z obsady serialu.

Zobacz także: Maryla Rodowicz straci pracę w TVP? „To dla nich spory kryzys”

"Pierwsza miłość". Co się stanie z Celiną?

Według medialnych doniesień w nadchodzących odcinkach "Pierwszej miłości" Celina przeżyje piekło. Chociaż do tej pory los jej nie oszczędzał, nie zazna spokoju. Jej dom w Wadlewie zostanie strawiony przez pożar. Jakby tego było mało, wskutek tych tragicznych wydarzeń staruszka odniesie poważne obrażenia. Zresztą nie tylko ona. Celina i Marcin trafią do szpitala w tragicznym stanie.

W sieci zawrzało, gdy pojawiły się doniesienia o tym, że jedna z tych postaci umrze. Fani podnieśli larum, które postanowiła uciszyć sama Grażyna Zielińska.

Zobacz także: Gwiazdorowi "Pierwszej miłości" grozi więzienie. Wyciekł akt oskarżenia Mikołaja K.  

Grażyna Zielińska odchodzi z "Pierwszej miłości"? Aktorka komentuje

Dalsze losy Celiny spędzają fanom "Pierwszej miłości" sen z powiek. Czy to możliwe, że Grażyna Zielińska pożegna się z serialem, a grana przez nią bohaterka zostanie uśmiercona? W rozmowie z Super Expressem Zielińska stwierdziła, że krążące po sieci doniesienia nie są prawdziwe.

Pierwsze słyszę, że moja bohaterka miałaby zniknąć z serialu. To prawda, że jej dom się spali, ale nic nie wiem o tym, że moja bohaterka ginie. To jakaś plotka. Nie mogę zdradzić, co zaplanowali reżyserzy i jak będzie wyglądał scenariusz - powiedziała.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/SE.pl