Obserwuj w Google News

Joanna Koroniewska źle wspomina pracę w TVP? „Mało przyjaciół”

2 min. czytania
17.02.2023 22:54
Zareaguj Reakcja

Joanna Koroniewska grała przed laty jedną z najbardziej lubianych postaci w „M jak miłość”. W 2013 roku postanowiła porzucić kreację Małgorzaty Mostowiak i stanowczo przyznała, nie planuje powrotu na plan serialu. Gwiazda opowiedziała niedawno w mediach społecznościowych, jak wspomina pracę w Telewizji Polskiej. Padły gorzkie słowa.

Joanna Koroniewska
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska rozpoznawalność zdobyła dzięki roli w serialu „M jak miłość” emitowanego na antenie TVP, jednak ma na swoim koncie udział także w innych produkcjach. W 2003 wcieliła się w postać głównej bohaterki w filmie Mateusza Dymka „Zwierzę powierzchni”, który doczekał się kwalifikacji do konkursu Polskiego Kina Niezależnego podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Dała się również poznać jako uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami”.

Zobacz także:  Joanna Koroniewska grozi hejterom. "Zobaczą to wasze dzieci"

Joanna Koroniewska przez wiele lat była związana z TVP. Nie planuje powrotu

Joanna Koroniewska była związana z Telewizją Polską przez 13 lat – odgrywana przez nią postać Małgorzaty Mostowiak budziła wiele emocji w fanach „M jak miłość”. Widzowie mieli okazję oglądać liczne małżeństwa i romanse bohaterki,  jej powiązania z sektą i tajemnicze zniknięcie. Choć aktorka wciąż ma „otwartą furtkę” zaznaczyła, że nie zamierza wracać na plan serialu TVP. Powodem mają być m.in. obowiązki macierzyńskie.

- Nie zamierzam wracać do "M jak miłość". To jest dla mnie zamknięty rozdział, chociaż znowu – nigdy nie mów nigdy. Ale wydaje mi się, że na ten serial przestrzeni już nie mam, też dlatego, że podjęłam decyzję jako mama, bo serial "M jak miłość" jest serialem, który nagrywa się w ciągu roku przez długi okres, a ja mam dziecko, które jest w szkolnym systemie

– tłumaczyła w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Aktorka od grudnia 2014 roku jest żoną Macieja Dowbora, z którym doczekała się dwóch córek: Janiny i Heleny.

Redakcja poleca

Joanna Koroniewska gorzko o kolegach z planu: „Nie utrzymujemy kontaktu”

Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wspólnie z mężem prowadzi autorski program „Domówka u Dowborów” emitowany na youtubowym kanale rodziny „Dowbory Be Happy”, w ramach którego rozmawiają z innymi sławami w dość luźnej atmosferze.

Instagramowy profil Joanny Koroniewskiej obserwuje obecnie 710 tysięcy użytkowników. Celebrytka stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami – podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi zdobyła się na brutalną szczerość. Zapytana o swoje relacje z kolegami z planu „M jak miłość” odpowiedziała dość gorzko.

Żywimy do siebie sentyment, ale raczej nie utrzymujemy kontaktu. W naszym zawodzie cały czas poznaje się nowych kolegów, w kolejnych projektach. Ja generalnie mam mało bliskich przyjaciół z naszego środowiska. Dlaczego? Jakoś tak się sprawy ułożyły. Ale nie narzekam. Wręcz przeciwnie

– wyznała gwiazda podczas Q&A.

Według internautów Joanna Koroniewska podjęła słuszną decyzję żegnając się z TVP i angażując w autorski projekt.

A Wy jak myślicie?

RadioZet.pl/"Jastrząb Post"

M jak miłość
13 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News