Obserwuj w Google News

"Barwy szczęścia": do serialu wróci jeden z bohaterów. Jego obecność wywoła zamieszanie

1 min. czytania
08.01.2021 12:27
Zareaguj Reakcja

W "Barwach szczęściach" szykuje się niespodzianka. Do serialu wróci Rafał. Czy nielubiany bohater będzie próbował zdobyć serce Karoliny? Podajemy szczegóły emisji

Wojciech Solarz
fot. Michał Woźniak/East News

"Barwy szczęścia", odc. 2369 do serialu wróci jeden z bohaterów. Jego obecność wywoła zamieszanie. I trudno się dziwić, bo mowa o Rafale (Wojciech Solarz). Były wspólnik Brunona (Lesław Żurek) pojawi się ponownie w hotelu, by zdobyć serce Karoliny (Marta Dąbrowska)? Zdradzamy, co się wydarzy w 2369. epizodzie "Barw szczęścia".

Zobacz także:  Maryla Rodowicz o serialu "Osiecka". Jest niezadowolona z grającej ją aktorki 

"Barwy szczęścia", odcinek 2369: Rafał pojawi się w hotelu Stańskich

Rafał nie jest lubianą postacią. Przypominamy, że mężczyzna wywołał niemałe zamieszanie w przeszłych epizodach. Zamienił on hotel Stańskich w kasyno, następnie trafił do aresztu. Okazuje się, że scenarzyści postanowili rozbudować ten wątek, bo Rafał wróci w 2369. epizodzie "Barw szczęścia".

Redakcja poleca

Mężczyzna niespodziewanie pojawi się w hotelu z kwiatami dla byłej ukochanej i kopertą z pieniędzmi. Będzie chciał uregulować zaległe alimenty. Wyzna Karolinie, że zależy mu na rodzinie, a szczególnie na kontakcie z synem. Czy Karolina znowu ulegnie jego urokowi? I jak zareaguje Bożena (Marieta Żukowska)? Dowiemy się w najnowszych epizodach.

"Barwy szczęścia", odcinek 2369: Gdzie i kiedy oglądać?

2369. odcinek serialu "Barwy szczęścia" zostanie wyemitowany w czwartek, 21 stycznia 2021 roku o godzinie 20.10 na antenie TVP2

Zobacz także: M jak miłość: wielkie zmiany w serialu. Do obsady dołączy aż pięć nowych gwiazd! 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl