Obserwuj w Google News

To koniec! Adriana Kalska żegna się z serialem. "Moja przygoda skończyła się"

2 min. czytania
08.04.2023 20:09
Zareaguj Reakcja

Adriana Kalska od wielu lat kojarzona jest z rolą Izy Chodakowskiej w serialu TVP "M jak miłość". To właśnie dzięki tej roli była dziewczyna Mikołaja Roznerskiego zyskała rozpoznawalności i sympatię rzeszy widzów. Teraz gwiazdę będzie można śledzić już wyłącznie w telenoweli Dwójki. Adriana Klaska właśnie pożegnała się z pracą w innej produkcji. 

Adriana Kalska
fot. Instagram:@adriana.kalska.official

Adriana Kalska od 2015 roku wciela się w postać Izabeli Chodakowskiej w serialu TVP "M jak miłość". Rola ekranowej żony Mikołaja Roznerskiego przyniosła jej sporą popularność i sprawiła, że Kalska wreszcie mogła rozwinąć skrzydła w branży aktorskiej. W 2021 roku gwiazda dostała angaż do nowego serialu TVN7 "Papiery na szczęście", w którym zagrała główna bohaterkę Martę Wiśniewską. Przed Wielkanocą Adriana Kalska oficjalnie zakończyła pracę w popularnej produkcji. 

Redakcja poleca

Adriana Kalska żegna się z serialem "Papiery na szczęście" w TVN7

Serial TVN7 z udziałem Adriany Kalskiej opowiadał historię żony znanego piłkarza, która postanawia porzucić wygodne życie i zacząć wszystko od nowa. 37-letnia gwiazda "M jak miłość" powiadomiła o zakończeniu pracy na planie "Papierów na szczęściach" i podziękowała widzom oraz ekipie. 

Wczoraj był ostatni dzień naszej pracy na planie "Papierów na szczęście". Moja kolejna krakowska przygoda skończyła się i na długo pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję za wszystkie spotkania, wymiany energii i za wszystkie dobre chwile - napisała na Instagramie. 

Z serialem jako pierwsza pożegnała się Barbara Garstka, czyli serialowa Beatka. Adriana Kalska swoim wpisem potwierdziła, że projekt dobiegł końca i nie pojawi się więcej w telewizji. Widzowie będą mgli ją jeszcze zobaczyć w premierowych odcinkach, które wyemituje TVN7, lecz potem serial nie będzie kontynuowany. 

- Praca na planie dobiegła końca, ale oczywiście widzimy się jeszcze na małym ekranie w premierowych odcinkach "PNS". Do zobaczenia - przekazała fanom Kalska. 

Konic serialu "Papiery na szczęście" z Adrianą Kalską 

Serwis Wirtualemedia.pl podał, że TVN7 nie planuje realizacji nowej serii "Papierów na szczęście". Serial znika z ekranu z powodu niskiej oglądalności, lecz będzie go można odtworzyć na platformie Player.pl. Ostatni odcinek "Papierów na szczęście" zostanie wyemitowany na antenie stacji we wtorek 27.06. 2023 roku o godzinie 18.30. Zostaną w nim pokazane śluby trzech par: Marty i Adama, Beaty i Staszka oraz Reni i Henryka. Na razie nie wiadomo, co stacja zaproponuje w miejsce serialu z Kalską - decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.