Obserwuj w Google News

"Stranger Things" sezon 5: czy gwiazdor serialu wróci w kolejnych odcinkach?

2 min. czytania
14.09.2022 10:42
Zareaguj Reakcja

Czy w 5. sezonie "Stranger Things" powróci Eddie Munson - ulubieniec widzów hitu Netflix? Shawn Levy - producent serialu, skomentował zagadnienie.

Stranger Things - Joseph Quinn - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix / Avalon/Photoshot/East News

Fani "Stranger Things" zastanawiają się, że 4. sezon serialu Netflix był definitywnym pożegnaniem z Eddiem Munsonem - jednym z nowych członków paczki z Hawkins. Głos w tej sprawie zabrał producent serialu.

"Stranger Things" sezon 5: Eddie Munson wróci w nowych odcinkach?

Z sezonu na sezon obsada "Stranger Things" się powiększa. Twórcy zdecydowali jednak, że nie mogą bez końca poszerzać grona protagonistów. Nie tylko zadecydowali, że w finale serialu nie pojawią się nowi główni bohaterowie, ale też postanowili uśmiercić wprowadzonego w sezonie 4. Eddiego, w którego wcielił się Joseph McQuinn.

Redakcja poleca

Fani liczą jednak na to, że najbardziej ulubiona postać ostatnich odcinków "Stranger Things" powróci w występie gościnnym na przykład za pośrednictwem retrospekcji, albo wizji. Na Twitterze The Hollywood Reporter pojawił się fragment rozmowy z Shawnem Levym - jednym z producentów serialu Netflix z czerwonego dywanu na rozdaniu naród Emmy 2022. Filmowiec został zapytany o powrót Eddiego. Co odpowiedział?

O rany, wiele osób – naprawdę wiele osób – nie może oprzeć się myśli o sezonie 5. bez jakiejś wymówki przywracającej Eddiego. Jest to wysoce nieprawdopodobne. Wysoce nieprawdopodobne. Ale słyszymy cię, świecie. Masz obsesję na punkcie Eddiego. My też.

Wcześniej Levy wspomniał, że serial powstał ku uciesze fanów, więc niewykluczone, że chęć ponownego zobaczenia Eddiego przez widzów sprawi, że twórcy ulegną prośbom widzów i bohater rzeczywiście powróci w występie gościnnym. O tym przekonamy się za jakiś czas.

Redakcja poleca

"Stranger Things" sezon 5: kiedy premiera na Netflix?

W serialu braci Duffer występują Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Joe Keery, Charlie Heaton, Sadie Sink, Maya Hawke, Priah Ferguson, Cara Buono i Brett Gelman. Na piąty i ostatni sezon serialu, będziemy musieli poczekać co najmniej kilkanaście miesięcy. Na razie nie zdradzono daty jego premiery.  

RadioZET.pl/The Hollywood Reportet/Twitter