Obserwuj w Google News

"Squid Game" sezon 2: Netflix pokazał pierwszy teaser kontynuacji hitu [WIDEO]

2 min. czytania
13.06.2022 09:03

Netflix zaprezentował pierwszą oficjalną zapowiedź 2. sezonu serialu "Squid Game" - południowokoreańskiej produkcji, która stała się wielkim hitem platformy. Kiedy premiera?

Squid ame - kadr z serialu Netflix
fot. Everett Collection/East News

W sieci pojawił się pierwszy teaser 2. sezonu "Squid Game". Co mówi na temat nowych odcinków? Kiedy zobaczymy je na platformie Netflix?

"Squid Game" sezon 2: pierwsza zapowiedź serialu Netflix

W 2021 roku Netflix rozbił bank południowokoreańską produkcją pod tajemniczym tytułem "Squid Game". Serial stał się ogromnym międzynarodowym hitem i nie schodził z ust widzów przez wiele miesięcy. Fani zastanawiali się, czy produkcja doczeka się kontynuacji, co zostało dość szybko potwierdzone przez twórcę serialu - Dong-hyuka Hwanga.

Redakcja poleca

Na oficjalne potwierdzenie kontynuacji "Squid Game" fani musieli poczekać nieco dłużej. W mediach społecznościowych Netflix trafił pierwszy teaser, w którym widzimy charakterystyczny element serialu - przerażającą lalkę, która była częścią gry "Czerwone, Zielone". Jej obecność sugeruje, że w nowych odcinkach po raz kolejny powrócimy na tajemniczą wyspę, by śledzić walkę na śmierć i życie o małą fortunę.

Zapowiedź nie jest może zbyt rozbudowana i nie mówi na temat nowego sezonu praktycznie niczego, czego byśmy już nie wiedzieli, ale pozwala fanom poczuć na chwilę unikatowy klimat "Squid Game" za sprawą piosenki śpiewanej przez lalkę i symboli, które pojawiają się na ekranie.

Na tym jednak nie koniec. Hwang postanowił napisać list do fanów "Squid Game".

Zajęło nam 12 lat, aby w zeszłym roku powołać do życia pierwszy sezon "Squid Game". "Squid Game" zajęło 12 dni, aby stać się najpopularniejszym serialem Netflix w historii.
Jako scenarzysta, reżyser i producent "Squid Game", przesyłam serdeczne pozdrowienia dla fanów na całym świecie. Dziękujemy za oglądanie i kochanie naszej produkcji.
A teraz Gi-hun powraca. Lider powraca. Zbliża się sezon 2. Mężczyzna w garniturze z ddakjim może wrócić. Poznacie również chłopaka Young-hee - Cheol-su.
Dołączcie do nas ponownie na kolejną rundę gry.

Gi-hun to oczywiście główny bohater, w którego wcielił się Jung-jae Lee. 

Redakcja poleca

"Squid Game" sezon 2: kiedy premiera?

Na razie trudno przewidywać, kiedy drugi sezon "Squid Game" trafi na platformę. Na pewno nie potrwa to kolejnych 12 lat. Prawdopodobnie na premierę poczekamy co najmniej kilkanaście miesięcy. Obecnie fabuła nowych odcinków owiana jest tajemnicą. Fani "Squid Game" muszą się więc uzbroić w cierpliwość.

RadioZET.pl/Netflix/Instagram