Obserwuj w Google News

Twórca "Squid Game" pracuje nad nową produkcją dla Netflixa. O czym będzie?

2 min. czytania
25.05.2022 15:46
Zareaguj Reakcja

"Squid Game" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii Netflixa i pierwsza produkcja z Korei Południowej, która wywołała takie zamieszanie. Twórca hitu pracuje nad kolejnym serialem. O czym opowie i kiedy premiera?

Squid Game
fot. Materiały prasowe Netflix

Twórca "Squid Game" pracuje nad nową produkcją dla Netflixa. Wiele wskazuje na to, że serial może powtórzyć sukces "Squid Game". Jak podaje Onet - Hwang Dong-hyuk, twórca "Squid Game", robi satyryczny serial oparty na jego doświadczeniach związanych z sukcesem współpracy z Netflixem.

Zobacz także:  "Squid Game": w 2. sezonie hitu Netflix powrócą postacie, które umarły

Twórca "Squid Game" pracuje nad nową produkcją dla Netflixa. O czym będzie?

Hwang Dong-hyuk pracuje nad nowym serialem. Wiadomo już, że będzie on nosił tytuł "The Best Show On The Planet". Twórca "Squid Game" nie ukrywa, że praca nad pierwszą współpracą z Netflixem była dla niego ogromnym wyzwaniem i wpłynęła na jego zdrowie, w tym utratę zębów. Filmowiec uznał, że to dobry materiał na kolejny serial. Na ten moment koreański reżyser nie ujawnia większych szczegółów. Nie jest też pewne, w jakiej formie miałby zostać ukazany serial i kto w nim wystąpi.

Redakcja poleca

"The Best Show On The Planet": kiedy premiera serialu twórcy "Squid Game"?

Serial "The Best Show On The Planet" nie ma wyznaczonej daty premiery, ale wiadomo, że pojawi się na platformie Netflix. Na ten moment Hwang Dong-hyuk pracuje nad drugą częścią serialu "Squid Game".

Zobacz także:  „The Gray Man“: zwiastun najdroższego filmu Netflixa. Za kamerą bracia Russo [WIDEO]

RadioZET.pl/Onet.pl

"Squid game": podobne filmy i seriale. 7 produkcji dla fanów hitu Netflixa [ZDJĘCIA]
7 Zobacz galerię
fot. YOUNGKYU PARK/ materiały prasowe Netflix