Obserwuj w Google News

„The Gray Man“: zwiastun najdroższego filmu Netflixa. Za kamerą bracia Russo [WIDEO]

1 min. czytania
25.05.2022 11:54
Zareaguj Reakcja

„The Gray Man”: w sieci pojawił się pierwszy zwiastun najdroższego widowiska w historii Netflixa. Kiedy zobaczymy film braci Russo w gwiazdorskiej obsadzie?

The Gray Man - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„The Gray Man” kosztował 200 mln dolarów. Ten budżet czyni z filmu Anthony’ego i Joe Russo, reżyserów jednego z najbardziej dochodowych filmów w historii – „ Avengers: Koniec gry”, najdroższy film w historii platformy Netflix.

„The Gray Man” opowiada historię byłego agenta CIA, Courta Gentry’ego, pseudonim Gray Man, który niegdyś był znany jako „kupiec śmierci”, bo tak łatwo i często elimiował swoich przeciwników. Teraz sam staje się celem niebezpiecznego mordercy i musi zrobić wszystko, aby utrzymać się przy życiu.

Redakcja poleca

„The Gray Man” – zwiastun

Nowy materiał promocyjny filmu prezentuje się następująco:

„The Gray Man” – twórcy i obsada

Za sterami najdroższego filmu Netflixa stoi duet: Anthony i Joe Russo, odpowiedzialny za globalny sukces filmu „ Avengers: Koniec gry”. Za scenariusz, bazujący na powieści Marka Greaneya odpowiadają Anna Waterhouse i Joe Shrapnell.

Ne ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak:  Ryan Gosling, Ana De Armas, Chris Evans,  Rege Jean Page, Jessica Heinwick, Billy Bob Thornton czy Julia Butters.

„The Gray Man” – kiedy premiera?

Film trafi na platformę Netflix już w piątek 22 lipca.

Czytaj także:  Filmy Marvela: który superbohater jest najdroższy? Zaskakujące wyniki badań

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube

Obiecująca Młoda Kobieta - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe UIP