Obserwuj w Google News

"Squid Game": w 2. sezonie hitu Netflix powrócą postacie, które umarły

Sergiusz Kurczuk
2 min. czytania
21.03.2022 13:11
Zareaguj Reakcja

Netflix pracuje nad drugim sezonem serialu "Squid Game". Twórca hitu - Dong-hyuk Hwang, zdradził których postaci możemy spodziewać się w nowych odcinkach.

Squid Game - HAE-SOO PARK - kadr serialu Netflix
fot. Album Online/East News

Którzy bohaterowie powrócą w 2. sezonie "Squid Game"? Twórca serialu Netflix zdradził, że nie zabraknie postaci, które umarły w poprzednich odcinkach.

"Squid Game" sezon 2: które postacie powrócą w serialu Netflix?

Początek ostatniego kwartału roku 2021 należał do Netflix, a konkretnie południowokoreańskiego serialu "Squid Game", na którego punkcie oszalał cały świat. Wkrótce pojawiło się pytanie, czy powstanie 2. sezon niecodziennej produkcji powołanej do życia przez Dong-hyuka Hwanga. Twórca potwierdził, że tak się stanie.

Redakcja poleca

Jak podaje Deadline, pojawiły się nowe informacje dotyczące powstającego 2. sezonu "Squid Game". Hwang zapytany o powrót aktorów z obsady 1. sezonu zdradził, że zamierza przywrócić kilka postaci, które zmarły w poprzednich odcinkach.

Nie [zamierzam przywracać postaci z 1. sezonu], ponieważ większość z nich nie żyje, ale spróbuję czegoś, co pozwoli im wrócić do drugiego sezonu.

Padło również pytanie o powrót Jung Ho-yeon - aktorki, która wcielała się w serialu w Kang Sae-byeok.

Powiedzmy, że może mieć siostrę bliźniaczkę, zobaczycie.

Odpowiedzi twórcy "Squid Game" są dość enigmatyczne. Najprostszym sposobem na przywrócenie na ekran postaci, które zmarły są retrospekcje. Z wypowiedzi Hwanga wynika jednak, że może chodzić o coś zupełnie innego. Na razie trudno jednak przewidzieć, co południowokoreański filmowiec ma na myśli. Obecnie twórcy są na poziomie pracy nad scenariuszem. Hwang, że w drugim sezonie na pewno zobaczymy nowe krwawe gry. Pozostałe szczegóły są na razie objęte tajemnicą.

Redakcja poleca

"Squid Game" sezon 2: kiedy premiera na Netflix?

Na razie jedynie potwierdzono, że "Squid Game" nie skończy się na jednym sezonie. Nic jednak nie wiadomo na temat uniwersum serialu, które według słów Sarandosa dopiero się zaczęło. Ciężko powiedzieć, w którą stronę pójdzie Hwang. Tym bardziej trudno przewidywać, kiedy drugi sezon "Squid Game" trafi na platformę. Prawdopodobnie na premierę poczekamy co najmniej kilkanaście miesięcy.

RadioZET.pl/Deadline

Najlepsze koreańskie filmy i seriale. Wśród nich "Parasite" i "Squid Game" [ZDJECIA]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET