Obserwuj w Google News

"Sanatorium miłości" trafiło na Netflixa. To kolejny hit TVP na platformie

2 min. czytania
09.10.2020 13:11
Zareaguj Reakcja

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Produkcja trafiła właśnie na Netflixa. To nie jest pierwszy owoc współpracy TVP z platformą. Co jeszcze znajdziemy na Netflixie?

Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"Sanatorium miłości" trafiło na Netflixa. To kolejny hit TVP na platformie. Do współpracy Telewizji Polskiej i giganta wśród platform streamingowych doszło już kilka miesięcy temu. Teraz pojawił się program "Sanatorium miłości", w którym seniorzy szukają swojej bratniej duszy. 

Zobacz także:  Serial "O mnie się nie martw" trafił na Netflixa. To kolejna produkcja TVP na platformie 

"Sanatorium miłości" trafiło na Netflixa. To kolejny hit TVP na platformie

Programy Telewizji Polskiej prowadzone przez Martę Manowską cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jeden z nich, "Sanatorium miłości", trafił na Netflixa. Na platformie można znaleźć dwa sezony. "Sanatorium miłości" to reality show, w którym pewna grupa seniorów poznaje się w uzdrowisku w Ustroniu, by znaleźć bratnią duszę. 

Fani "Sanatorium miłości" uważają, że program jest niezwykle wzruszający i jako jeden z nielicznych skupia się na potrzebach seniorów. Program udowadnia, że starsi ludzie wciąż mają w sobie dużo werwy i chęci, by korzystać z życia. 

Obecnie prace nad nowym sezonem są zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa, więc to dobry moment, by nadrobić zaległości.

Netflix współpracuje z Telewizją Polską

Netflix i Telewizja Polska pojęli współpracę, dzięki czemu produkcje TVP sukcesywnie trafiają na platformę. Można już tam znaleźć seriale "O mnie się nie martw", "Wojenne dziewczyny", w planach jest wspólna produkcja "Erynie".

Zobacz także:   Produkcje podobne do serialu "Ania, nie Anna". 5 tytułów, które spodobają się fanom [LISTA] 

RadioZET.pl/Spidersweb.pl