Obserwuj w Google News

Produkcje podobne do serialu "Ania, nie Anna". 5 tytułów, które spodobają się fanom [LISTA]

2 min. czytania
Aktualizacja 18.10.2021
08.10.2020 13:49
Zareaguj Reakcja

"Ania, nie Anna" to serial, który trafił na Netflixa, jednak został anulowany po trzecim sezonie. Wielu fanów nie może się pogodzić z tą decyzją, dlatego znaleźliśmy produkcje, które mogą wypełnić tę pustkę. Poniżej można znaleźć 5 produkcji w stylu serialu "Ania, nie Anna".

Ania, nie Anna
fot. Materiały prasowe Netflix

Produkcje podobne do serialu "Ania, nie Anna". 5 tytułów, które spodobają się fanom bohaterki. Serial "Ania, nie Anna" został nagle zakończony przez Netflixa, ku rozpaczy wielu fanów rezolutnej bohaterki. Serial był kolejną, choć niebanalną, interpretacją słynnej książki "Ania z Zielonego Wzgórza", która łączy pokolenia. 

Zobacz także:  Seriale podobne do "The 100". 5 tytułów, które spodobają się fanom Setki [LISTA] 

"Ania, nie Anna": 5 innych produkcji dla fanów serialu

"Ania, nie Anna", zdaniem fanów serialu, jest produkcją wyjątkową. Zawieszeniu prac nad serialem towarzyszyły liczne protesty, jednak niestety nie udało się sprawić, żeby powstał kolejny sezon. Zebraliśmy kilka produkcji, które mogą wypełnić pustkę po "Ani, nie Annie". Część z nich to produkcje młodzieżowe, inne spodobają się także starszym odbiorcom.

Poniżej można znaleźć listę 5 produkcji podobnych do serialu "Ania, nie Anna".

"Genialna przyjaciółka", HBO GO

"Genialna przyjaciółka" to serial, który można znaleźć na platformie HBO GO. Do tej pory powstały dwa sezony produkcji. "Genialna przyjaciółka" cieszy się przychylnymi opiniami krytyków, ale także widzów. Historia jest oparta na powieści Eleny Ferrante. Przedstawia ona losy trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami.

Zobacz zwiastun serialu "Genialna przyjaciółka":

"Głos serca", Netflix

"Głos serca" to propozycja dla fanów seriali kostiumowych. Dla tych, którzy się wciągną w fabułę - produkcja doczekała się aż siedmiu sezonów! Jest to opowieść o losach Elizabeth Thatcher, młodej nauczycielki z bogatej, mieszczańskiej rodziny. Kobieta przenosi się do małego górniczego miasteczka.

Zobacz zwiastun serialu "Głos serca":

"Grace i Grace", Netflix

"Grace i Grace" to serial, który można znaleźć na Netflixie. Jest propozycją raczej dla starszych widzów, ze względu na to, że to wciągający thriller. To opowieść o losach pokojówki z Irlandii, która zostaje oskarżona o zamordowanie swojego szefa. W serialu występują m.in. Anna Paquin i Sarah Gadon.

Zobacz zwiastun serialu "Grace i Grace":

"After Life", Netflix

"After Life" to niezwykle wzruszająca produkcja Netflixa z Wielkiej Brytanii. Jest to opowieść o dziennikarzu, który nie potrafi się pogodzić ze śmiercią żony, dlatego zaczyna się zachowywać nieuprzejmie, by odepchnąć od siebie tych, którzy chcą mu pomóc. To prawdziwy wyciskacz łez.

Zobacz zwiastun serialu "After Life":

"Enola Holmes", Netflix

"Enola Holmes" to film z gwiazdorską obsadą, występują: Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Helna Bonham Carter czy Sam Claflin. To opowieść o losach siostry Sherlocka Holmesa. Dziewczyna odkrywa, że w dniu szesnastych urodzin znika jej matka. Trafia pod opiekę starszych braci i zaczyna rozwiązywać zagadki.

Zobacz zwiastun filmu "Enola Holmes":

Zobacz także:  Seriale podobne do „Emily w Paryżu”. 5 tytułów, które spodobają się fanom bohaterki [LISTA] 

RadioZET.pl