Obserwuj w Google News

"Psychiatra u boku": Zwiastun serialu opartego na przedziwnej prawdziwej historii [WIDEO]

2 min. czytania
12.10.2021 16:51
Zareaguj Reakcja

"Psychiatra u boku" to nowy serial Apple TV, w którym główne role grają Paul Rudd, Will Ferrell i Kathryn Hahn. Streamer pokazał pełny zwiastun tej opartej na faktach, czarnej komedii.

Psychiatra u boku plakat
fot. materiały prasowe Apple TV+

"Psychiatra u boku" ("The Shrink Next Door") to nowa, intrygująca propozycja Apple TV+ - serwisu, który wydał na świat obsypany nagrodami Emmy serial komediowy "Ted Lasso" oraz wypełniony gwiazdami "The Morning Show". Zwiastun serialu, w którym główne role grają Paul Rudd, Will Ferrell i Kathryn Hahn, sugeruje, że nowa produkcja swoim klimatem wstrzeli się dokładnie pomiędzy dwa wspomniane hity.

Redakcja poleca

"Psychiatra u boku": Zwiastun nowego serialu Apple TV+

"Psychiatra u boku" jest ekranizacją podcastu o tym samym tytule, który powstał z inspiracji prawdziwą historią. Jej bohaterami są dr Isaac "Ike" Herschkopf (Paul Rudd) i Martin "Marty" Markowitz (Will Ferrell) - psychiatra i pacjent, którzy nawiązują niepokojąco bliską relację. W trakcie trwającej przez lata terapii czarujący "Ike" coraz głębiej zanurza się w prywatne życie Marty'ego, włącznie z tym, że przeprowadza się do jego domu i obejmuje stanowisko prezesa w rodzinnej firmie pacjenta. "Psychiatra u boku" to czarna komedia o tym, jak pozornie miła i pełna ciepła relacja (niczym te z "Teda Lasso"), może przerodzić się w pełną intryg i manipulacji walkę o kontrolę nad cudzym życiem (rodem z "The Morning Show"). Zobaczcie zwiastun:

Oglądaj

"Psychiatra u boku" - Kiedy premiera na Apple TV+?

Scenarzystami serialu są Georgia Pritchett ("Sukcesja", "Veep") i Adam Countee ("Community", "Dolina Krzemowa"). Reżyserują Michael Showalter ("I tak Cię kocham") i Jesse Peretz ("Też go kocham"). Za produkcję odpowiedzialne są Civic Center Media i MRC Television na zlecenie Apple TV+. 

Premiera serialu "Psychiatra u boku" odbędzie się 12 listopada 2021 roku. Tego dnia Apple TV+  udostępni aż trzy pierwsze odcinki serialu. Kolejne będą pojawiały się w serwisie w każdy piątek.

RadioZET.pl/Apple TV+

Najlepsze seriale Apple TV+. 5 produkcji, które musicie obejrzeć [ZDJĘCIA]