Obserwuj w Google News

Inga wybiera suknię ślubną w nowych odcinkach "Przyjaciółek". Pojawiły się pierwsze zdjęcia

1 min. czytania
01.09.2020 12:31
Zareaguj Reakcja

"Przyjaciółki" to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji Polsatu. W nowych epizodach Inga będzie się szykować do ślubu. Pokazano zdjęcia sukienek ślubnych, w których może się pokazać.

Gwiazdy serialu "Przyjaciółki"
fot. Materiały prasowe/Hubert Komerski

"Przyjaciółki" wracają na antenę Polsatu po wakacyjnej przerwie. 16. sezon popularnej produkcji zapowiada się ekscytująco - wiadomo już, że do obsady dołączyły nowe osoby, w tym Paweł Małaszyński i Alicja Wieniawa-Narkiewicz. W najnowszych epizodach wiele zmieni się w życiu Ingi (Małgorzata Socha). Bohaterka wyjdzie za mąż. W sieci pojawiły się zdjęcia dwóch kreacji ślubnych. W jednej z nich pojawi się na ceremonii. Poniżej można znaleźć zdjęcie.

Zobacz także:  Paweł Małaszyński dołączył do obsady "Przyjaciółek". W kogo się wcieli? 

"Przyjaciółki" wracają na antenę Polsatu po wakacyjnej przerwie

Serial "Przyjaciółki" jest emitowany od 2012 roku. 16. seria pojawi się na Polsacie już 3 września 2020 roku . W premierowym odcinku Inga zacznie się przygotowywać do ślubu. Planowaniem ceremonii zajmuje się Dorotka (Agnieszka Sienkieiwcz). Kobieta będzie chciała pomóc w wyborze idealnej sukienki. 

Twórcy serialu udostępnili zdjęcia Małgorzaty Sochy w dwóch kreacjach. Jedna z nich z pewnością będzie tą odpowiednią. Na którą się zdecyduje? Dowiemy się w pierwszym odcinku po wakacjach.

Małgorzata Socha w serialu "Przyjaciółki"
fot. Materiały prasowe/Hubert Komerski

"Przyjaciółki": emisja serialu na Polsacie

Serial "Przyjaciółki" będzie emitowany tradycyjnie co czwartek. Pierwszy epizod po wakacjach zostanie wyświetlony w czwartek, 3 września 2020 roku o godzinie 21.05 na Polsacie.

Zobacz także:  M jak miłość: kryzys w związku Izy i Marcina? Pojawi się trzecia osoba 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Plotek.pl