Obserwuj w Google News

Paweł Małaszyński dołączył do obsady "Przyjaciółek". W kogo się wcieli?

2 min. czytania
28.08.2020 11:11
Zareaguj Reakcja

"Przyjaciółki" to popularna produkcja Polsatu, która pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Do serialu dołączył Paweł Małaszyński. Kim będzie jego bohater?

Paweł Małaszyński
fot. TRICOLORS/East News

Przyjaciółki: Paweł Małaszyński dołączył do obsady serialu. Tuż przed startem 16. sezonu serialu, dowiadujemy się, w kogo wcieli się Małaszyński. Aktor znany z takich produkcji, jak "Magda M", "Katyń" czy "Lekarze", wcieli się w sąsiada Patrycji (Joanna Liszowska).

Zobacz także:  Aktor "M jak miłość" ostro uderza w TVP. "To instytucja pełna jadu i kłamstw" 

Przyjaciółki: Paweł Małaszyński dołączył do obsady serialu

Paweł Małaszyński został nową gwiazdą serialu "Przyjaciółki". 16. sezon produkcji opowiadającej o przygodach Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska) pojawi się na antenie Polsatu już we wrześniu. 

Już teraz wiadomo, że Małaszyński wcieli się w Artura, czyli nowego sąsiada Patrycji. Jego bohater żyje beztrosko i jest duszą towarzystwa. Do tego uwielbia podróże i cieszy się powodzeniem wśród kobiet. Mężczyzna nie zrobi jednak wrażenia na Patrycji. Kobieta ma własne problemy - wciąż stara się załatwić wszystkie sprawy związane z opieką nad Klarą, a sąsiedzkie pogaduszki to ostatnia rzecz, na którą ma ochotę. Czy Artur wpłynie na zmianę jej zdania i stanie się ważną częścią jej życia? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "Przyjaciółek".

Poniżej można zobaczyć pierwsze zdjęcie z planu, na którym znajduje się Paweł Małaszyński i Joanna Liszowska.

Przyjaciółki: 16. sezon w telewizji - emisji

Premierowy odcinek 16. sezonu serialu "Przyjaciółki" zostanie wyemitowany w czwartek, 3 września 2020 roku o godzinie 21.30, tradycyjnie na antenie Polsatu.

Zobacz także: Serial "Usta usta" wraca na antenę TVN. Co trzeba wiedzieć o nowym sezonie? 

RadioZET.pl/Party.pl