Obserwuj w Google News

Ogromny sukces "Watahy". Serial znalazł się na liście najlepszych produkcji na świecie

2 min. czytania
11.02.2022 15:26
Zareaguj Reakcja

Serial "Wataha" to polska produkcja HBO, w której główną rolą grał Leszek Lichota. Produkcja zadebiutowała w 2014 roku i z marszu stała się hitem. "Wataha", której akcja rozgrywa się w mrocznych i dzikich Bieszczadach, została uznana za jeden z najlepszych seriali na świecie.

Wataha
fot. Materiały prasowe HBO Polska

Ogromny sukces "Watahy". Serial znalazł się na liście najlepszych produkcji na świecie, o czym poinformowała Aleksandra Popławska, która wcielała się w prokurator Igę Dobosz. Serial został doceniony nie tylko w Polsce.

Zobacz także:  Gwiazda "Euforii" o scenach seksu w serialu: "Czułam się obrzydliwie"

Ogromny sukces "Watahy". Serial znalazł się na liście najlepszych produkcji na świecie

"Wataha" to polski serial, który został wyprodukowany przez HBO. Produkcja przypadła do gustu krytykom i widzom. Jest to opowieść o grupie funkcjonariuszy Straży Granicznej. Pełnią oni służbę na wschodniej granicy Polski, w Bieszczadach. Ich służba jest niezwykle trudna ze względu na panujące w Bieszczadach warunki - w tym miejscu to przyroda bierze górę. Głównym bohaterem produkcji jest kapitan Wiktor Rebrow, wciela się w niego Leszek Lichota. Mężczyzna traci narzeczoną, bliskich przyjaciół i współpracowników. Postanawia rozwiązać zagadkę ich śmierci, jednocześnie kierując na siebie podejrzenia.

Redakcja poleca

Serial został wyróżniony przez brytyjski tygodnik "The Sunday Times". Znalazł się na 15. miejscu na liście 50 najlepszych seriali międzynarodowych

"Wataha": gdzie oglądać serial?

Wszystkie 3. sezony serialu "Wataha" są dostępne do obejrzenia na platformie HBO GO.

Zobacz także:  "Euforia", sezon 3: czy będzie trzeci sezon serialu na HBO GO? [DATA]

RadioZET.pl

Nie tylko "Chyłka": Najlepsze polskie seriale kryminalne [ZDJĘCIA]