Obserwuj w Google News

Nowe seriale w TVP. O czym opowiadają i kiedy oglądać? [SZCZEGÓŁY EMISJI]

2 min. czytania
27.04.2022 12:26
Zareaguj Reakcja

Telewizja Polska z nowościami w ramówce. Pojawił się hiszpański serial "Ines, pani mej duszy" oraz szwedzki serial kryminalny "W trybach zbrodni". Kiedy można oglądać te seriale i o czym opowiadają?

Ines, pani mej duszy
fot. Materiały prasowe TVP

Nowe seriale w TVP. Telewizja Polska postawiła na nowości w ramówce. Jeszcze w kwietniu na antenie TVP 2 pojawią się dwie nowe produkcje. Hiszpański serial "Ines, pani mej duszy" oraz szwedzki kryminał "W trybach zbrodni". O czym opowiadają i kiedy oglądać? 

Zobacz także:  "Cała prawda o Pam": nowy serial z Renee Zellweger. O czym jest i gdzie oglądać?

Nowe seriale w TVP: "Ines, pani mej duszy" oraz "W trybach zbrodni"

Telewizja Polska dodała do ramówki dwie nowe produkcje - hiszpański serial "Ines, pani mej duszy" oraz szwedzki kryminał "W trybach zbrodni". Pierwszy serial jest oparty na bestsellerowej powieści. "Ines, pani mej duszy" to historia, która rozgrywa się w 1530 roku w hiszpańskiej Placencji. Ines została wychowana przez despotycznego dziadka. Pewnego dnia poznaje przystojnego kupca, z którym ucieka z domu i ostatecznie wychodzi za niego za mąż. Niestety, ukochany okazuje się oszustem i hazardzistą. To nie koniec jej miłosnych podbojów i zawirowań życiowych.

Redakcja poleca

Natomiast szwedzkie "W trybach zbrodni" przedstawia losy wzorowego męża i ojca. Na jednym ze służbowych wyjazdów mężczyzna budzi się na promie, który kursuje pomiędzy Szwecją i Norwegią. Nie pamięta tego, dlaczego się tutaj znalazł. Jego ubranie jest poplamione krwią, a torba wypełniona pieniędzmi. Mężczyzna ucieka, bojąc się konsekwencji, a policja rusza jego tropem.

Nowe seriale w TVP: Kiedy i gdzie oglądać "Ines, panią mej duszy" oraz "W trybach zbrodni"?

Serial "Ines, pani mojej duszy" zadebiutował 26 kwietnia w TVP2. Produkcję można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 21.55. Natomiast serial "W trybach zbrodni" będzie miał premierę 28 kwietnia. Następnie będzie można go oglądać od poniedziałku do czwartku o 22.55.

Zobacz także:  Serial "Turysta" w HBO Max. O czym jest i kto w nim występuje?

RadioZET.pl/Materiały prasowe TVP