Obserwuj w Google News

Rozwód w "M jak miłość". Rozstanie się uwielbiana przez widzów para

2 min. czytania
26.10.2022 13:39
Zareaguj Reakcja

To definitywny koniec ulubionej pary widzów w "M jak miłość"? Magda (Anna Mucha) nie wybaczy Andrzejowi (Krystian Wieczorek) zdrady. Kobieta będzie się domagała rozwodu.

Anna Mucha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Rozwód w "M jak miłość". Wątek Magdy i Andrzeja budzi ogromne emocje wśród widzów. Nic dziwnego, w końcu śledzą rozpad związku jednej z najbardziej lubianych par. Czy dla Budzyńskich nie ma już ratunku?

Zobacz także:  Katarzyna Cichopek będzie walczyć o uratowanie małżeństwa? Zaskakujący zwrot w "M jak miłość"

"M jak miłość": Magda poprosi Andrzeja o rozwód. Ten związek jest skończony

W 1686. odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej podejmą decyzję o rozwodzie? Jak czytamy na portalu superseriale.se.pl - Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady, nie zaakceptuje też tego, że mąż będzie miał dziecko z inną kobietą. Budzyńska uzna, że żaden czas nie uleczy jej ran i dla niej to koniec relacji. Andrzej zrobi jednak wszystko, by odzyskać serce ukochanej. 

Redakcja poleca

Jak podaje portal superseriale.se.pl - w 1686. odcinku serialu "M jak miłość" Andrzej uda się do Siedliska, by porozmawiać z żoną. Będzie to już jedynie rozmowa o rozwodzie. Czy Andrzej zgodzi się na jej warunki? I czy to już naprawdę koniec Budzyńskich? Dowiemy się już niedługo.

"M jak miłość", odcinek 1686: gdzie i kiedy oglądać?

1686. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 15 listopada 2022 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Gwiazdor "M jak miłość" cały w sińcach. Fani serialu nie kryją przerażenia

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News