Obserwuj w Google News

Pojawił się pierwszy zwiastun nowych odcinków serialu "BrzydUla". O czym będą kolejne epizody?

2 min. czytania
26.08.2020 13:07
Zareaguj Reakcja

"BrzydUla" wraca na antenę stacji TVN. Opublikowano pierwszą oficjalną zapowiedź nowych odcinków. Co się wydarzy w kolejnych epizodach? Zdradzamy poniżej.

Julia Kamińska jako Ula
fot. Rafal Meszka/East News

"BrzydUla": pojawił się pierwszy zwiastun. Na ten moment czekało wielu fanów polskiego serialu. "BrzydUla" wraca do telewizji i już wiadomo,  o czym będą opowiadać nowe odcinki. Życie głównej bohaterki bardzo się zmieniło. W serialu zobaczymy oryginalną obsadę. Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu "BrzydUla" i przeczytać o fabule. 

Zobacz także:  "BrzydUla". Julia Kamińska odpowiada na krytykę dotyczącą stereotypowego ukazywania bohaterów 

"BrzydUla 2": pojawił się zwiastun nowych odcinków i opis fabuły

Serial "BrzydUla" był emitowany w latach 2008-2009 na antenie TVN. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością, dlatego widzów ucieszyła informacja, że serial wróci do telewizji już jesienią 2020 roku. Wiernych fanów czeka niemałe zaskoczenie, bo u Uli ( Julia Kamińska) wiele się zmieniło. Kobieta ułożyła sobie życie u boku Marka (Filip Bobek), jednak ich małżeństwo nie jest idealne. 

Ula została mamą, a praca zeszła na dalszy plan. Cieplak postanowiła się poświęcać rodzinie i niestety znowu trochę zapomniała o sobie. W zwiastunie można zobaczyć takie postacie jak Viola ( Małgorzata Socha), Paula (Maja Hirsch), Maciek (Krzysztof Czeczot) czy Iza (Dominika Kluźniak). Do tego na horyzoncie pojawia się nowa asystentka Marka. Czy będzie miała duży wpływ na jego związek z Ulą? Przekonamy się w premierowych odcinkach. Poniżej można obejrzeć zapowiedź.

"BrzydUla 2": Kiedy nowe odcinki?

"BrzydUla 2" pojawi się na antenie aż trzech kanałów: w TVN7 od poniedziałku do piątku od 5 października, w Playerze prapremiery od piątku 2 października i w TVN – w blokach powtórkowych w sobotę i niedzielę od 10 października. 

Zobacz także:  Powstaje serial telewizyjny inspirowany kultowymi "Atomówkami". Czego się spodziewać? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl