Obserwuj w Google News

"BrzydUla". Julia Kamińska odpowiada na krytykę dotyczącą stereotypowego ukazywania bohaterów

2 min. czytania
26.08.2020 11:24
Zareaguj Reakcja

"BrzydUla" już niedługo ponownie pojawi się w telewizji. Julia Kamińska chętnie dzieli się zdjęciami z planu. Jedno z nich spotkało się z krytyką, na którą postanowiła odpowiedzieć.

Julia Kamińska
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla" to serial, który był emitowany w latach 2008-2009. W jesiennej ramówce TVN pojawi się kontynuacja tej historii. Julia Kamińska podzieliła się zdjęciem, na którym można zobaczyć, jaką metamorfozę przechodzi do roli Ulki. Jedna z internautek skrytykowała fotografię. Aktorka postanowiła jej odpowiedzieć.

Zobacz także:  Powstaje serial telewizyjny inspirowany kultowymi "Atomówkami". Czego się spodziewać? 

"BrzydUla". Julia Kamińska odpowiada na krytykę dotyczącą stereotypowego ukazywania bohaterów

Julia Kamińska przed laty wcielała się w Ulę Cieplak. W poprzednich sezonach jej bohaterka przeszła ogromną metamorfozę. Jednak aktorka wciąż zmienia się do roli. Kamińska podzieliła się fotografią, na której można zobaczyć, jaką ulgę przyniosło jej zdjęcie charakteryzacji po całym dniu na planie.

Wydźwięk zdjęcia zrobionego przez jej serialowego partnera, Filipa Bobka, nie spodobał się niektórym internautkom. Na fotografii aktorka ma na sobie kostium pogrubiający.

Czemu promujecie stereotyp gruba=nieatrakcyjna? - zapytała jedna z internautek.

Na odpowiedź Julii Kamińskiej nie trzeba było długo czekać.

Ula jest atrakcyjną, wspaniałą kobietą. Przez ludzi powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna. Tytuł jest przewrotny - wytłumaczyła odtwórczyni głównej roli.

"BrzydUla". Kiedy nowe odcinki?

"BrzydUla" pojawi się w jesiennej ramówce TVN. Nie ujawniono jeszcze konkretnej daty premiery pierwszego odcinka nowego sezonu serialu. Data prawdopodobnie zostanie podana na oficjalnej premierze jesiennej ramówki TVN.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Mija 20 lat od pierwszego klapsa na planie "M jak miłość". Jak wyglądał premierowy odcinek? 

RadioZET.pl/Ofeminin.pl