Obserwuj w Google News

Powstaje serial telewizyjny inspirowany kultowymi "Atomówkami". Czego się spodziewać?

1 min. czytania
26.08.2020 10:10
Zareaguj Reakcja

"Atomówki" to popularny serial animowany emitowany w latach 1998-2005. Powstał pomysł, by przełożyć go na serial telewizyjny z prawdziwymi aktorami. Czego możemy się spodziewać i kiedy ewentualna premiera?

Atomówki
fot. Shutterstock

"Atomówki": powstaje serial telewizyjny inspirowany kultową animacją. Przypominamy, że to produkcja sprzed lat, opowiadająca losy trzech dziewczynek obdarzonych supermocą: Bajki, Bójki i Brawurki. W nowej wersji w główne bohaterki miałby wcielić się prawdziwe aktorki. Czego możemy się spodziewać i jaki jest pomysł na reaktywację "Atomówek"?

Zobacz także:  Henry Cavill pokazał zdjęcie zza kulis nowego sezonu "Wiedźmina". Kiedy premiera? 

"Atomówki": powstaje serial telewizyjny inspirowany kultową animacją

"Atomówki" stworzone przez Cartoon Network cieszyły się ogromnym zainteresowaniem młodych widzów. Serial był emitowany przez siedem lat. Przedstawił on losy niezwykłych dziewczynek, które dzięki swoim zdolnościom ratowały ludzi przed katastrofami. Mieszkały one w miasteczku Townsville. Obecnie jest pomysł, by wykorzystać znane postacie i przedstawić ich historię  z nowego punktu widzenia. 

Wiadomo, że aktorska seria powstanie dla stacji The CW. Stworzą ją Heather Regnier ("Veronica Mars") orz Diablo Cody ('Juno"). Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły nowych "Atomówek". Serial ma przedstawić bohaterki jako rozczarowane życiem dwudziestolatki, które żałują, że straciły dzieciństwo z powodu walki z przestępcami. 

Nie jest znana jeszcze obsada serialu. Nie podano również wstępnej daty premiery. Na te szczegóły przyjdzie jeszcze poczekać. 

Zobacz także:  Mija 20 lat od pierwszego klapsa na planie "M jak miłość". Jak wyglądał premierowy odcinek? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Onet.pl