Obserwuj w Google News

"Barbarzyńcy" od Netflix w pełnym zwiastunie. Kiedy premiera?

1 min. czytania
12.10.2020 12:43
Zareaguj Reakcja

"Barbarzyńcy" to historyczny i krwawy serial platformy Netflix. W sieci ukazał się właśnie pełny zwiastun. Znamy też datę premiery. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

"Barbarzyńcy" od Netflix w pełnym zwiastunie
fot. materiały prasowe Netflix

"Barbarzyńcy" ukażą nam historyczną bitwę Lesie Teutoburskim. Serial zapowiada się jako brutalna i krwawa opowieść, w sam raz na jesienny wieczór. Kiedy obędzie się premiera serialu "Barbarzyńcy"? Zobaczcie pełny zwiastun.

"Barbarzyńcy" - zwiastun serialu od Netflix

Pełny zwiastun serialu "Barbarzyńcy" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu będziemy świadkami legendarnego starcia w Lesie Teutoburskim, gdzie doszło do bitwy pomiędzy germańskimi plemionami, a wojskami Rzymu. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Rywalizujące ze sobą plemiona germańskie muszą się zjednoczyć, by wygnać armię Cesarstwa Rzymskiego ze swojej ziemi. Ten sojusz zmieni bieg historii na zawsze. - Netflix
10 najlepszych horrorów na Halloween 2020. Znajdziecie je na Netflix i HBO GO [LISTA]

"Barbarzyńcy" - kiedy premiera?

Twórcami serialu są Steve Saint Ledger ("Wikingowie") oraz Barbara Eder. W obsadzie znaleźli się między innymi: David Schütter, Laurence Rupp i Bernhard Schütz. Premiera serialu "Barbarzyńcy" odbędzie się 23 października 2020 roku na platformie Netflix.

10 seriali w sam raz na jesień. Co oglądać na Netflixie, HBO GO i w telewizji?