Obserwuj w Google News

Żona Macieja Stuhra prosi go o pomoc. Przeszła operację

2 min. czytania
21.02.2023 13:55
Zareaguj Reakcja

W zeszłym roku Katarzyna Błażejewska-Stuhr przyznała, że podupada na zdrowiu. Musiała przejść operację, która miała jej pomóc stanąć na nogi. W czasie rekonwalescencji czuwa przy niej Maciej Stuhr, który pomaga jej w wykonywaniu czynności, z którymi nie daje sobie rady sama.

Żona Macieja Stuhra prosi go o pomoc. Przeszła operację
fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News, Instagram: @kach_blazejewska_dietetyk

Latem 2022 roku Katarzyna Błażejewska-Stuhr zwierzyła się swoim fanom. Opowiedziała o problemach zdrowotnych. Mówiła, że miała powiększone węzły chłonne i skarżyła się na brak sił i niezadowalające wyniki badań krwi. Chodziła od lekarza do lekarza, szukając przyczyny swojego problemu. Kiedy udało się ją zidentyfikować, zdecydowała się na operację.

Wiele diagnoz, niektóre budzące wiele lęku. Niebawem poddaję się zabiegowi – oby to skończyło źródło problemów - napisała w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Żona Macieja Stuhra ma problemy. Wszystko w rękach lekarzy

Żona Macieja Stuhra przeszła operację. Co się stało Katarzynie Błażejewskiej-Stuhr?

Na kolejne wieści o stanie jej zdrowia fani musieli poczekać do lutego 2023. Żona Macieja Stuhra opublikowała w sieci wpis, w którym przyznała, że widzi różnicę pomiędzy życiem, które prezentuje w internecie, a tym, które prowadzi w rzeczywistości.

Szczerze mówiąc, pierwszy raz odczuwam rozdźwięk pomiędzy naturalnym w miarę funkcjonowaniem tu i moim życiem. Teraz jednak sytuacja się zmieniła, to zdjęcie jest ostatnim sprzed przygody, nawet nie wiem, kiedy Maciejka mi je zrobił - zwierzyła się.

Zdradziła też, że musiała przejść operację obojczyka. W czasie rekonwalescencji nie może używać zoperowanej ręki, w związku z czym w pewnych czynnościach pomaga jej mąż.

Tydzień po operacji obojczyka nie mogę sama zrobić selfie — więc mąż pomaga mi w tych niezbędnych aktywnościach - oznajmiła.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @kach_blazejewska_dietetyk