Obserwuj w Google News

Maciej Stuhr skomentował występ Polaków w Katarze. Podziękował Szczęsnemu

2 min. czytania
05.12.2022 17:14
Zareaguj Reakcja

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zakończyła swój udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Katarze. Po przegranym meczu z Francją biało-czerwoni wracają do domu, a nieco rozczarowani kibice i tak gratulują piłkarzom dobrej gry. O występie Polaków na Mundialu wypowiedział się również Maciej Stuhr.

Maciej Stuhr
fot. East News

Tegoroczny Mundial dostarczył Polakom wielu emocji – naszym piłkarzom udało się wyjść z grupy, jednak po przegranej 1:3 z Francją musieli pożegnać się z Mistrzostwami Świata w Katarze. Mimo porażki, kibice z wielką dumą komentują poczynania polskiej reprezentacji. Niewątpliwą gwiazdą wydarzenia został Wojciech Szczęsny, który wykazał się znakomitą obroną.

Zobacz także:  Szczęsnemu puściły emocje. Nasz bohater mundialu utonął we łzach

Maciej Stuhr o Wojciechu Szczęsnym: „Pasja, talent, poczucie humoru”

O zakończeniu przygody w Katarze sam zainteresowany wypowiadał się w ciepłych słowach.

Skończyły się dla nas te Mistrzostwa Świata. Te na które czekałem, te na które pracowałem, te o których marzyłem. I chociaż ambicja kazała zrobić coś więcej to wracam do domu dumny z naszej drużyny!

– napisał Szczęsny w mediach społecznościowych.

Dziękuje bardzo wszystkim kibicom za wsparcie w tym wyjątkowym okresie. Tym ze stadionu, tym zza telewizora, ale przede wszystkim Marinie i swojemu synkowi Liamowi, który dzisiaj zrozumiał, że można przegrać z dumą i honorem!

 – dodał, odnosząc się do głośnej sceny, w której pocieszał zapłakanego synka.

Redakcja poleca

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Na temat gry Polaków głos zabrał również Maciej Stuhr, który nie szczędził bramkarzowi pochwał.

Bardzo dziękuję Panu Wojciechowi Szczęsnemu za te MŚ. Dzięki niemu zobaczyłem na tej imprezie to, co chciałem: pasję, talent, efekt pracy, szczęście, emocje, walkę, poczucie humoru, a także (jako niespodziewany bonus, za który wręczam osobisty Puchar Świata) wzorowe ojcostwo!

– napisał na swoim Instagramowym profilu.

Pod postem aktora pojawiło się wiele komentarzy – obserwatorzy podzielili opinię syna Jerzego Stuhra, zachwycając się wzruszającym momentem.

Mnie najbardziej ujęło, gdy Liam śpiewał hymn na trybunach. Tego też pewnie uczył go tata razem z mamą. Widok był cudowny. A Wojciech pokazał mi się w tych meczach z mega super strony. Moje gratulacje za cudowną grę i obronę naszej bramki

– napisał jeden z internautów.

A Wam jakie emocje towarzyszą w związku z powrotem polskich piłkarzy do domu?

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo