Obserwuj w Google News

Wielka zmiana u Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. „Czekaliśmy na to”

2 min. czytania
20.11.2023 13:03
Zareaguj Reakcja

Paulinę Krupińską i Sebastiana Karpiela-Bułeckę czekają spore zmiany w życiu, a wraz z nimi wydatki. Do tej pory małżeństwo mieszkało na dwa domy – w Warszawie i Zakopanem. Teraz to ma się zmienić.

Wielka zmiana u Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. „Czekaliśmy na to”
fot. screen/Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska mieszka z wokalistą zespołu Zakopower w Warszawie. Często przyjeżdżają też do drugiego domu na Podhalu, który należy do matki Sebastiana Karpiela-Bułecki. Prezenterka „Dzień dobry TVN” w rozmowie z Plotkiem przyznała, że czekała na wybudowanie własnego „M”. Teraz wygląda na to, że jej marzenie się spełni.

Paulina Krupińska o mieszkaniu w Warszawie i Zakopanem

Modelka często pokazuje na Instagramie wnętrza domu na Podhalu. We wcześniejszym wywiadzie z Plotkiem Paulina Krupińska przyznała, że jej mieszkanie jest w Warszawie. Zakopiański dom należy do jej teściowej i to dla niej został wybudowany, aby wróciła z USA.

Redakcja poleca

– Ja od ośmiu lat mierzę się z tym, że żyjemy na dwa domy i tym, że ja chcę żyć w Warszawie a Sebastian w Zakopanem. Myśmy się tu [w Warszawie - red.] poznali, myśmy tu zamieszkali, tu się urodziły nasze dzieci i tu je wychowujemy. Czekaliśmy na to, że kiedyś wybudujemy dom, bo ten dom, w którym my mieszkamy (...) nie jest mój. – powiedziała Krupińska.

Dodała także, że za każdym razem, gdy jedzie do Zakopanego, zabiera ze sobą walizki.

– To nie jest tak, że ja mam tam swoją szafę, swój salon, garderobę. To nie jest pałac, proszę państwa. To jest taki domek, do którego my przyjeżdżamy, kiedy mamy wolne – mówiła dalej prezenterka „Dzień dobry TVN”.

Sebastian Karpiel-Bułecka buduje nowy dom

Paulina Krupińska chciała zamieszkać w Zakopanem, dlatego Sebastian Karpiel-Bułecka postanowił, że wybuduje kolejny dom. Według tygodnika „Na żywo” przyczyną tej decyzji miał być fakt, że mieszkanie z mamą muzyka było „nieco kłopotliwe” dla pary. Lider zespołu Zakopower mówi jednak w zupełnie inny sposób.

– Wreszcie stało się i projektuję dom dla siebie, dla mojej rodziny. Teraz, jak jedziemy na Podhale, mieszkamy z moją mamą. Wiem, widzę, że coraz bardziej ją to męczy. Ona zaprzecza, ale mam świadomość, że starszy człowiek potrzebuje spokoju. Dlatego podjąłem decyzję o budowie domu. Mama będzie blisko nas, ale jednocześnie będzie ten spokój miała – wyjaśnił Sebastian Karpiel-Bułecka w rozmowie z „Na żywo”.

Paulina Krupińska w wielu wywiadach mówiła, że ma dobre relacje z teściową. Tak o niej mówiła w „Życiu na Gorąco”: – Mama Sebastiana jest z nami i nie ma żadnego konfliktu. Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na pomoc.

Źródło: Radio ZET/Plotek/Na żywo/Życie na Gorąco

Nie przegap
Te-gwiazdy-nie-wstydzą-się-Boga-Niektóre-nawet-zawdzięczają-mu-życie
21 Zobacz galerię
fot. JACEK KOZIOL/East News