Obserwuj w Google News

Ile pieniędzy potrzebuje miesięcznie Caroline Derpienski? Kwota jest porażająca

2 min. czytania
20.11.2023 11:27
Zareaguj Reakcja

Caroline Derpienski wiedzie życie w luksusie i chwali się tym w mediach społecznościowych. Ile pieniędzy miesięcznie potrzebuje influencerka, aby móc się utrzymać? Ta kwota zmiata z nóg.

Ile pieniędzy potrzebuje miesięcznie Caroline Derpienski? Kwota jest porażająca
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kontrowersyjna celebrytka Caroline Derpienski zamieszkuje w Miami. W ostatnim czasie mówiła, jak zacząć tam karierę i jakich błędów należy unikać. Wydaje się, że to dobra osoba do udzielania takich porad, bo odniosła sukces w Stanach Zjednoczonych. Caroline Derpienski żyje luksusowo u boku milionera Jacka. Wiemy, jak dużo pieniędzy musi wydać w miesiącu, aby wyglądać „dolarsowo”.

Caroline Derpienski wydaje dużo pieniędzy

Choć influencerka żyje w Stanach Zjednoczonych, to czasem można ją zobaczyć na polskich czerwonych dywanach. Gdy dziennikarze pytają Caroline Derpienski o jej stan majątkowy, ta zwykle mówi w dość ciekawy sposób.

Redakcja poleca

Nie wychodzę z domu, jak mam na sobie mniej niż 50 tys. dolarów. Przede wszystkim jest to mój sposób bycia. Ja, jeżeli na przykład leżę w taniej piżamie w łóżku, czuję się źle, dosłownie jak jakiś Karol spod mostu – mówiła celebrytka w rozmowie z Pomponikiem.

Caroline dodała, że pokazuje to, jak się czuje za pomocą ubrań czy akcesoriów. – Moje samopoczucie zależy od tego, jakim autem się przemieszczam, co mam na sobie i jaką mam torebkę. Zwłaszcza w Stanach wyznacznikiem są torebki u kobiet, więc nie oszukujmy się – jest to dla mnie ważne.

Kwota miesięcznego utrzymania Caroline Derpienski poraża

Luksusowe życie musi sporo kosztować. Caroline Derpienski co rusz pokazuje się w markowych ubraniach i akcesoriach. Portal ShowNews rozmawiał z „dolarsową” królową o tym, czy mogłaby się utrzymać za 10 tysięcy dolarów.

– 10 tysięcy dolarów to nawet wynajem nie kosztuje, a więcej, bo za 3 pokoje w centrum trzeba zapłacić 15 tys. dolarów, jak mówimy o np. miejscu oprócz inwestycji – powiedziała Caroline Derpienski. Celebrytka zapytana o kwotę, jakiej potrzebuje do utrzymania się, odpowiedziała wprost: – Milion złotych miesięcznie.

Trzeba przyznać, że taka suma robi wrażenie, jednak patrząc na to, co nosi Caroline Derpienski, nie należy się dziwić, że właśnie tyle potrzebuje, aby się utrzymać.

Nie przegap
Caroline Derpieński kupiła kolekcję swoich ubrań w Chinach? Pojawiły się zdjęcia z fabryk
12 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News + instagram.com/carolinederpienski