Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski radzi, jak zacząć karierę w Miami. Rubikowie popełnili ten błąd

2 min. czytania
15.11.2023 12:21
Zareaguj Reakcja

Caroline Derpienski została zapytana o to, jak rozwinąć skrzydła w Miami i nie mogła się powstrzymać, by nie wykorzystać pytania jako kolejny pstryczek w nos Agacie i Piotrowi Robikom. Nagadała im?

Caroline Derpienski radzi, jak zacząć karierę w Miami. Rubikowie popełnili ten błąd
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Pochodząca z Białegostoku Caroline Derpienski pewnego dnia obwieściła, że w USA robi zawrotną karierę modelki i influencerki, dlatego teraz chce „zamieszać” w polskim show-biznesie. Wiarygodność zapewnień o podbojach amerykańskiego rynku została podważona na przestrzeni ostatnich miesięcy wielokrotnie, jednak samozwańcza celebrytka nie ma zamiaru rezygnować z chwili rozgłosu, który udało się jej zyskać. Ba, nawet jest w stanie radzić innym, jak rozpocząć swój własny podbój w Miami.

Zobacz też:  C aroline Derpienski nie wystąpi w jednym show z Anetą Glam. „To dla mnie kompromitacja”

Caroline Derpienski radzi, jak rozwinąć skrzydła w Miami

Jaka była droga 22-letniej Caroline Derpienski z Białegostoku do Miami? Celebrytka zdradziła, że podczas jednego z pokazów mody, na którym występowała jako modelka, zaczepił ją „starszy, pijany pan”, który najpierw doprowadził ją do płaczu, a później okazał się być miłością jej życia. 60-latek o imieniu Jack zabrał ukochaną do Miami, gdzie ta miała rozwinąć się jako modelka i influencerka, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie sama stała się milionerką. Ile jest w tym prawdy? Nie wiadomo.

Redakcja poleca

Mimo wszystko reporter „Faktu” postanowił zapytać celebrytkę o to, jak zrobić karierę w Miami. Ta z radością odpowiedziała: - Przede wszystkim musisz mieć oszczędności na minimum pół roku, żeby opłacić mieszkanie i żeby było cię stać na jakieś dobre, luksusowe auto. Wszystko po to, żebyś czuł się komfortowo i nie wyróżniał się z tłumu – powiedziała Derpienski, po czym podkreśliła, by nie popełniać takiego błędu, jaki popełnili jej nemezis.

Caroline Derpienski znów uderza w Rubików. Poszło o kredyt na samochód

- Rubikowie się wyróżniają, ponieważ jeżdżą gratem na kredyt. Z kolei ja i mój partner kupujemy wszystkie auta za gotówkę. I to widać na rejestracji – powiedziała Derpienski. I faktycznie – sama Agata Rubik przyznała, że zakupiła z mężem pojazd na kredyt, ale tylko dlatego, by budować swoją zdolność kredytową w amerykańskich bankach.

Nie jest tajemnicą, że rodaczki w Miami raczej nie spotkają się na wspólną kawkę czy sentymentalne lepienie pierogów. Ani Agata, ani Caroline nie ukrywają, że za sobą nie przepadają i jeśli nadarza się okazja do przytyku, to z radością z niej korzystają.

Źródło: Radio ZET/Fakt

Nie przegap
Caroline Derpieński kupiła kolekcję swoich ubrań w Chinach? Pojawiły się zdjęcia z fabryk
12 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News + instagram.com/carolinederpienski