Obserwuj w Google News

Wersow zdradziła, kiedy urodzi? Ujawniła to przez przypadek

2 min. czytania
31.05.2023 12:37
Zareaguj Reakcja

Informacje o tym, że Weronika Sowa, znana jako Wersow, i jej partner Friz spodziewają się dziecka, wywołały w sieci wielką burzę. Niedawno Sowa przez przypadek zdradziła, kiedy urodzi. Można już odliczać dni.

Wersow zdradziła, kiedy urodzi? Ujawniła to przez przypadek
fot. Instagram: @wersow

Wersow jest w ciąży. Radosną nowinę przekazała internautom w teledysku do jednej ze swoich piosenek. W lutym 2023 roku influencerka opublikowała na platformie YouTube utwór „Ten jeden moment”, opatrzony nagraniem, na którym możemy zobaczyć, jak Friz całuje jej zaokrąglony brzuch. „Jest mi niezmiernie miło, że mogę zaprezentować Wam piosenkę, która ma dla mnie wyjątkowe znaczenie i dzięki niej przekażę Wam szczęśliwą wiadomość. Podzielcie się wrażeniami w komentarzach” – napisała pod wideo gwiazda.

Oglądaj

W sieci zawrzało. Fani pospieszyli z gratulacjami, a media zaczęły rozpisywać się na temat związku Weroniki z Karolem „Frizem” Wiśniewskim. Choć od momentu, w którym świat dowiedział się o ciąży Wersow, minęło już kilka miesięcy, ten temat wciąż dla wielu jest niezwykle interesujący. Niedawno influencerka zupełnie przez przypadek mogła zdradzić, kiedy urodzi.

Redakcja poleca

Wersow jest w ciąży. Kiedy urodzi?

Wersow nie szczędzi fanom szczegółów dotyczących ciąży. Na jej kanale YouTube i w social mediach pojawia się mnóstwo treści związanych z tym tematem. Jakiś czas temu ujawniła przed internautami płeć swojej pociechy, a teraz – chyba zupełnie przypadkowo – mogła zdradzić termin porodu.

Influencerka opublikowała na Instagramie wpis, w którym oznajmiła, że jej dziecko waży już 2,5 kilograma. Pokazała internautom zdjęcie USG, w którym niektórzy zaczęli doszukiwać się planowanej daty narodzin pociechy Wersow i Friza. W lewym górnym roku fotografii internauci zauważyli datę 04.07.2023. Czy to właśnie wtedy maluch przyjdzie na świat?

Wersow powiedziała, kiedy urodzi?
fot. Instagram: @wersow
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Źródło: RadioZET.pl