Obserwuj w Google News

Ewa Kasprzyk uderza w Wersow. "Ja w ogóle nie rozumiem tej osoby"

2 min. czytania
31.05.2023 11:14
Zareaguj Reakcja

Wersow to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Związek z Frizem, który jest ojcem jej dziecka, sprawił, że zaczęły się nią interesować media głównego nurtu. Swego czasu było o niej głośno ze względu na zabieg upiększający, który przeszła. Czy to źle? Ewa Kasprzyk oceniła polską gwiazdę internetu.

Ewa Kasprzyk uderza w Wersow. "Ja w ogóle nie rozumiem tej osoby"
fot. Instagram: @wersow, MAREK ZAJDLER/East News

Weronika Sowa, znana jako Wersow, to 26-letnia celebrytka, która zdobyła sławę dzięki działalności w internecie. Popularność przyniosły jej filmy z „Ekipą” Karola „Friza” Wiśniewskiego. Jej działalność na YouTube i w mediach społecznościowych śledzą miliony osób, co sprawia, że Wersow znajduje się w gronie najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej majętnych gwiazd młodego pokolenia.

Fani i dziennikarze z uwagą śledzą poczynania Sowy. I nie chodzi wyłącznie o działalność zawodową. Wielkie emocje wywołuje jej związek z Frizem, ciąża oraz zabiegi upiększające, którym się poddała.

Choć sławę zdobyła dzięki działalności w sieci, interesują się nią media mainstreamowe. Dziś Sowa stawiana jest na równi z celebrytami, którzy wybili się na swojej działalności artystyczne. Rzeczy, które interesują jej fanów, najwyraźniej nie do końca odpowiadają Ewie Kasprzyk

Ile zarabia Wersow? Kwota powala

Od dawna nie jest tajemnicą, że na działalności na YouTube zarabia się bardzo dużo. Wersow nie jest wyjątkiem. Dwa lata temu wyszło na jaw, że miesięczne dochody Weroniki osiągają niewyobrażalny dla wielu pułap 50 tysięcy złotych miesięcznie. Widać więc, że popularność idzie w parze zarobkami. Ma jednak swoją cenę. Jest nią prywatność.

Redakcja poleca

Wersow poprawiła urodę

Wersow wie, że życie na świeczniku może być trudne. Wie też, że wyśrubowane standardy piękna potrafią odbić swoje piętno na świadomości młodych influencerek. Jakiś czas temu Weronika przyznała, że poprawiła sobie biust dla ukochanego Friza.

Zdecydowałam się na operację powiększenia piersi i nie jest to decyzja, która była nagła, spontaniczna czy nieprzemyślana. Mam 25 lat i już od kilku lat myślałam, żeby taką operację wykonać – wyjaśniła w jednym z filmów Wersow.

Jej decyzja zdaniem Ewy Kasprzyk była niedorzeczna. Celebrytka w rozmowie z Plotkiem powiedziała, co myśli o zabiegu Weroniki.

Świat zmierza ku końcowi, jeżeli takie rzeczy mają się stać przedmiotem zainteresowań. To absurd. Szczyt absurdu. Ja w ogóle nie rozumiem tej osoby. Ja dla mężczyzny nie będę robiła niczego, czego bym nie zrobiła dla siebie – powiedziała Ewa.

Jak widać, nie każdy jest gotowy do poświęceń dla ukochanej osoby. Bogatsza w życiowe doświadczenie, Ewa Kasprzyk nigdy nie zdecydowałaby się na powiększenie piersi ze względu na preferencje wybranka.

Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl