Obserwuj w Google News

Wersow w bikini. Odważnie pokazała ciążowy brzuszek. "Może służyć jako stolik" [FOTO]

2 min. czytania
21.04.2023 19:03
Zareaguj Reakcja

Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow, niedługo zostanie mamą. Ukochana znanego z Ekipy Friza wypoczywa na Bali. Postanowiła pokazać się fanom w bikini i zaprezentować ciążowy brzuszek, który przemieniła w wygodny stolik.

Weronika Sowa Wersow
fot. screen: Instagram @wersow

Weronika Sowa, lepiej znana w sieci jako Wersow, od 2018 roku spotyka się z Karolem "Frizem" Wiśniewskim, założycielem grupy Ekipa. Najpopularniejsza w Polsce para youtuberów i influencerów w połowie lutego 2023 roku poinformowała, że spodziewa się dziecka. Weronika radosną nowinę przekazała przy okazji premiery nowego teledysku. Od tej pory relacjonuje ciążę za pośrednictwem mediów społecznościowych, na jej profilu na Instagramie nie brakuje między innymi efektów sesji zdjęciowych z ukochanych. Tym razem postanowiła zaprezentować sporych rozmiarów ciążowy brzuszek w bikini.

Wersow w ciąży pozuje w bikini. Zmieniła ciążowy brzuszek w stolik?

Wersow cieszy się ciążą i wypoczywa na Bali, skąd regularnie publikuje relacje za pośrednictwem Instastory. Z pewnością na narodziny dziecka przyjemniej czeka się nad basenem, co wyraźnie widać w najnowszych materiałach influencerki. Weronika, która może już pochwalić się sporym brzuszkiem, postanowiła pokazać się fanom w bikini. Przy okazji zdradziła, że ciążowe krągłości mogą zostać wykorzystane jako praktyczny stolik.

To już ten etap, kiedy mój brzuch może służyć jako stolik - zażartowała.

Brzuszek posłużył Sowie do podtrzymania wiatraczka, którym schładzała się w upalny dzień.

Redakcja poleca

Wersow pokazała ciążowy brzuszek w bikini. Na poród czeka na Bali

Wiele osób zazdrości Weronice, że na narodziny dziecka czeka w tak malowniczym miejscu. Narzeczona Friza miała jednak w ostatnim czasie powód do zmartwień. Wszystko za sprawą oskarżeń ze strony byłej asystentki, która zarzuciła jej okłamywanie internautów.

- Oni mają już taką rzeszę fanów, która wierzy we wszystko, że ja zrozumiałam, że jestem już stracona - mówiła Monika Muratova.

Przypomnijmy, że Sowa ma zostać mamą już niedługo. Zdradziła, że termin porodu zaplanowano na czerwiec 2023 roku.

Post Wersow
fot. screen: Instagram @wersow