Obserwuj w Google News

Weronika Rosati w bikini. Tak uczciła z córką Dzień Niepodległości [FOTO]

2 min. czytania
05.07.2023 18:46

Weronika Rosati na dobre zadomowiła się w Stanach Zjednoczonych. Polska aktorka postanowiła uczcić Dzień Niepodległości, pozując w skąpym bikini w kolorach amerykańskiej flagi. Na zdjęciu możemy oglądać także jej córkę Elizabeth.

Weronika Rosati świętuje Dzień Niepodległości
fot. screen: Instagram @weronikarosati

Weronika Rosati to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, którą mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak "Pitbull", " M jak Miłość" i "Diagnoza". Jej zawodowe ambicje wykraczały jednak poza krajowy rynek i postanowiła spróbować swoich sił w produkcjach zagranicznych. Na swoim koncie ma role między innymi w "Inland Empire" Davida Lyncha oraz serialach "Nie z tego świata" i "Agenci NCIS: Los Angeles". 39-latka dzieli swoje życie między Polską a Stanami Zjednoczonymi i nie ukrywa, że zadomowiła się za oceanem. Do tego stopnia, że postanowiła uczcić amerykańskie święto.

Weronika Rosati w bikini. Polska aktorka świętuje amerykański Dzień Niepodległości

Weronika Rosati i jej córka Elizabeth świetnie czują się w słonecznej Kalifornii. Polska aktorka postanowiła pokazać, jak świętuje Dzień Niepodległości. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z plaży w Los Angeles, na której bawiła się z pociechą. Uwagę internautów zwróciło skąpe bikini gwiazdy w kolorach amerykańskiej flagi. Weronika zaapelowała także do swoich przyjaciół w USA.

- Szczęśliwego 4 lipca. Proszę, bez fajerwerków - napisała pod zdjęciem.

Fani Rosati entuzjastycznie zareagowali na plażowy sposób świętowania.

Weronika Rosati świętuje Dzień Niepodległości. Polska aktorka pozuje w bikini

Fani Weroniki Rosati wielokrotnie podkreślali nie tylko aktorski talent Polki, ale także jej nienaganną figurę. Wysportowane ciało 39-latki po raz kolejny wywołało entuzjastyczne reakcje. Zdjęcie w bikini zostało polubione ponad 7 tysięcy razy, serduszko zostawiła między innymi Maffashion.

Przypomnijmy, że kariera Weroniki w Stanach Zjednoczonych mogła nabrać jeszcze większego rozpędu. Niestety, rolę u boku Sharon Stone straciła przez wypadek samochodowy, w wyniku którego uszkodziła nogę.

- Straciłam główną rolę z Sharon Stone w serialu (…) Kiedy ja miałam wypadek, byłam po zdjęciach i premierę miały trzy moje amerykańskie produkcje, które trafiały do kin. Plus byłam po „Obławie” z nagrodami. To był złoty moment. Ten moment, na który czekałam całe życie (…) było nawet zapytanie o "Mission Impossible" - mówiła w podcaście Polecony z WWA.

Miejmy nadzieję, że tak mocno związana z USA polska gwiazda będzie jeszcze miała szansę zabłysnąć u boku sław Hollywood.

Redakcja poleca