Obserwuj w Google News

Gwiazda hitu TVP wzięła ślub. Pokazała zdjęcia z ceremonii [FOTO]

2 min. czytania
04.07.2023 22:07
Zareaguj Reakcja

Żaneta Homa, znana między innymi z serialu TVP "Korona królów. Jagiellonowie", wzięła ślub. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami ślubnej sesji zdjęciowej.

Żaneta Homa z "Korony królów" wzięła ślub
fot. screen: Instagram @zanetahom

Żaneta Homa to polska aktorka, która nie ma na swoim koncie zbyt wielu ról, ale cieszy się dużą sympatią. Widzowie Telewizji Polskiej doskonale kojarzą ją jako Femkę z produkcji " Korona królów. Jagiellonowie", wystąpiła także w serialu "Rojst". W 2020 roku zagrała główną rolę w krótkometrażowym thrillerze "Świadomość". Wielbiciele Żanety śledzą jej życie zawodowe i osobiste za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam pojawiły się efekty ślubnej sesji zdjęciowej aktorki.

Żaneta Homa wzięła ślub. Gwiazda "Korony królów" pokazała zdjęcia w sukni

Na profilu Żanety Homy na Instagramie pojawił się post, w którym pochwaliła się efektami ślubnej sesji zdjęciowej. W ten sposób przekazała fanom radosną nowinę.

- Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa (…) Wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. Miłość nigdy nie ustaje - napisała w opisie galerii.

Na zdjęciach możemy podziwiać Żanetę i jej ukochanego. Panna młoda postawiła na elegancką prostotę, a długa biała suknia i koronkowy welon nadawały jej niemal baśniowego wyglądu. Pod wpisem Homy zaroiło się od gratulacji i najlepszych życzeń.

Redakcja poleca

Żaneta Homa z "Korony królów" wzięła ślub. Gwiazda serialu TVP pokazała zdjęcia

Żaneta Homa po opublikowaniu efektów ślubnej sesji zdjęciowej nie musiała długo czekać na pełne ciepłych słów komentarze. Internauci zasypali aktorkę gratulacjami i najlepszymi życzeniami na nową drogę życia.

- Kochani! Jak przepięknie! Jak wzruszająco! Najserdeczniejsze gratulacje.

- Wspaniali! Wszystkiego dobrego dla was.

- Przepięknego jak te zdjęcia wspólnego życia!

- Gratulacje! Pięknej wspólnej podróży - czytamy.

My także życzymy młodej parze dużo szczęścia.