Obserwuj w Google News

Joanna Opozda pochwaliła się życzeniami z Afryki. Cena usługi zwala z nóg

2 min. czytania
04.07.2023 16:02

W niedzielę Joanna Opozda świętowała swoje 35. urodziny. Aktorka pochwaliła się w sieci urodzinowym postem i napływającymi do niej życzeniami, a jedne z nich wyjątkowo jej się spodobały. Problem w tym, że przesłane zostały dwa dni po uroczystości i przez bardzo nietypowych nadawców.

Joanna Opozda pochwaliła się życzeniami z Afryki. Cena usługi zwala z nóg
fot. Instagram @

W zeszły weekend Joanna Opozda skończyła 35 lat. Aktorka, która swój gigantyczny rozgłos zyskała dzięki burzliwej relacji z Antkiem Królikowskim, obecnie przeżywa dość trudne chwile związane z rozwodem i sprawami alimentacyjnymi. Przypomnijmy, że Asia samotnie wychowuje synka Vincenta, a sam Antek migał się od alimentów na rzecz malucha. Niedawno jednak aktor, który już teraz zalega z długami alimentacyjnymi, przyznał się, że musi sprzedać swój dom, aby móc spłacić swój dług wobec państwa.

Redakcja poleca

Joanna Opozda świętowała 35. urodziny

Nic więc dziwnego, że w swoim urodzinowym wpisie Joanna Opozda postanowiła nawiązać do konfliktu ze swoim jeszcze mężem, któremu publicznie wbiła szpilę.

- Najwięcej z Was życzy mi spokoju. No cóż… Przydałoby się — nie ukrywam. Mam nadzieję, że niedługo zakończę pewne sprawy i będę żyć w miarę normalnie. Póki co różnie to bywa… Trzymajcie za mnie kciuki. Ściskam Was mocno – pisała Joanna Opozda.

Fani Opozdy przesyłali jej życzenia niemal ze wszelkich stron świata. Gdy już każdy spodziewał się, że sprawa pójdzie w zapomnienie, aktorka pochwaliła się w sieci nietypowymi pozdrowieniami, które widocznie urzekły ją znacznie bardziej niż inne

- No! I to są życzenia – pisała uradowana pod udostępnionym filmikiem.

Joanna Opozda zachwycona życzeniami
fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda zachwycona życzeniami z Afryki

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 35-latka zachwyciła się życzeniami nadesłanymi jej wprost z Afryki. Filmik przedstawiał sześciu mężczyzn, którzy powtarzali polskie słowa za gadającym głośnikiem i trzymali w rękach wydrukowany wizerunek Opozdy.

- W Twoje urodziny życzymy spełnienia potajemnych marzeń. Niech żyje nam solenizantka – powtarzali.

Nie wiadomo, kto postanowił obdarować Asię tego typu prezentem. Wiadomo natomiast, że wykonaniem zajęła się najwidoczniej polska firma, która oferuje tego typu usługi za naprawdę niemałe pieniądze. Filmik opublikowany przez Opozdę trwał zaledwie kilkanaście sekund, a w cenniku umieszczonym na profilu firmy znajdziemy informację, że taka usługa wyniesie nas 209 złotych. Dodatkowo płatne jest umieszczenia zdjęcia jubilata, za które należy dopłacić... 9 złotych.

Co sądzicie o takich życzeniach? Nie jest to czasem pokłosie rasizmu?

RadioZET.pl

Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News