Obserwuj w Google News

Tragedia aktora z "Gry o tron". "Jej serce przestało bić"

2 min. czytania
11.11.2023 10:25
Zareaguj Reakcja

Hafthor Björnsson znany z roli Góry w serialu "Gra o tron" podzielił się w sieci poruszającym wyznaniem o śmierci nowo narodzonej córki. Dziecko zmarło w trakcie przedwczesnego porodu. Aktor i jego żona zdecydowali się opublikować intymne kadry ze szpitala, na których pokazali 21-tygodniową Grace Morgan. 

Nie żyje dziecko aktora z "Gry o tron"
fot. Instagram:@thorbjornsson

Pochodzący z Islandii Hafthor Björnsson, to zawodowy strongman i jeden z najlepszych sportowców siłowych wszech czasów. 34-latek, który ma na koncie tytuł najsilniejszego człowieka w Europie, grywa w filmach i serialach. Widzowie mogą go kojarzyć m.in. z roli Gregora Cleagana "Góry" w serialu HBO "Gra o tron". Prywatnie Hafthor Björnsson jest szczęśliwym mężem modelki i trenerki fitnessu Kelsey Henson. Para kilka lat temu doczekała się syna, a niedawno powiadomiła, że spodziewa się córki. 

Redakcja poleca

Hafthor Björnsson z "Gry o tron" stracił dziecko 

Aktor i jego żona wkrótce mieli powitać córkę, lecz w piątym miesiącu ciąży doszło do komplikacji, w wyniku czego nastąpił przedwczesny poród. Dziecka nie udało się uratować. Zrozpaczony strongman podzielił się rodzinnym dramatem w mediach społecznościowych. 

"Z wielkim smutkiem ogłaszamy narodziny naszej córki, Grace Morgan Hafthorsdottir, która urodziła się 8 listopada w 21. tygodniu ciąży. Po zauważalnym zmniejszeniu ruchów dowiedzieliśmy się, że jej serce przestało bić. Żadne słowa nie są w stanie opisać naszego bólu po tej stracie" - napisał Hafthor Björnsson na Instagramie.  

Hafthor Björnsson i Kelsey Hanson pokazali zdjęcia zmarłej córki

W komentarzach popłynęły wyrazy współczucia dla zdruzgotanych rodziców. "Miłość, którą do niej czujemy, jest przeogromna. Smutek, który odczuwamy, będzie z nami na zawsze, ale tak samo będzie z miłością. Odebrano nam wszystkie nadzieje i marzenia, ale wiem, że znów będą z nią. Jej duch żyje w nas i jej rodzeństwie" - przekazali małżonkowie i podziękowali fanom za wsparcie. 

Björnsson załączył do wpisu serię poruszających zdjęć ze szpitala wykonanych tuż po porodzie dwudziestojednotygodniowej Grace Morgan. Wiele internautek podziękowało aktorowi i jego żonie za podzielenie się intymnymi kadrami w sieci. "To piękne, co zrobiliście. Podnieśliście na duchu wiele rodzin w podobnej sytuacji i pokazaliście, że nie są sami w swoim smutku" - czytamy w komentarzach. 

Nie przegap
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News