,

Syn Zenka Martyniuka weźmie kolejny ślub. Tym razem na warunkach rodziców

03.03.2023 13:26

Zenek Martyniuk będzie drugi raz wyprawiał wesele swojemu jedynakowi, Danielowi Martyniukowi. Pociecha gwiazdora disco-polo planuje ślub z ukochaną Faustyną. Wszystko jednak odbędzie się na warunkach rodziców.

Zenek Martyniuk
fot. Paweł Murzyn/East News

Syn Zenka Martyniuka weźmie kolejny ślub. Daniel planuje ustatkować się z ukochaną Faustyną. Jego rodzice mają być zadowoleni z jego wyboru, ale postawili kilka warunków dotyczących uroczystości.

Zobacz także: Ludzie miażdżą Hailey Bieber. Modelka mierzy się z potężnym hejtem

Syn Zenka Martyniuka weźmie kolejny ślub. Tym razem na warunkach rodziców

Daniel Martyniuk planuje wziąć kolejny ślub. Jego pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem i skandalem. Tym razem ma być inaczej. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, syn króla disco-polo ma już planować ceremonię z Faustyną. Co ciekawe, prawniczka jest dawną miłością syna Zenka. Zaręczyli się w 2021 roku. Rodzice Daniela mają być zadowoleni z takiego obrotu spraw, a Faustynę darzą sympatią. 

Jak czytamy na portalu gwiazdy.wp.pl, Martyniuk miał powiedzieć w rozmowie z "Na żywo", że nie zamierza dawać pieniędzy na huczną uroczystość. Martyniuk zwraca uwagę, że od poprzedniego ślubu nie minęło dużo czasu. Jego syn ma być tego samego zdania, a samo wydarzenie będzie kameralne. Na ten moment nie jest pewne, kiedy dojdzie do zaślubin.

Pierwsze wesele Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk poślubił w 2018 roku Ewelinę, która była z nim w ciąży. Było to medialne wydarzenie, a w uroczystości wzięło udział ponad 250 osób. Para rozwiodła się w 2020 roku.

loader

Zobacz także: Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zostali dziadkami. „Cudowny dzień”

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się