Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zostali dziadkami. „Cudowny dzień”

2 min. czytania
03.03.2023 13:18
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski powitali na świecie wnuczkę. Celebryci poinformowali o narodzinach dziewczynki. Jak czują się w nowej roli?

paulina-smaszcz-i-maciej-kurzajewski-zostali-dziadkami
fot. VIPHOTO/East News, Pawel Wodzynski/East News

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski od jakiegoś czasu z niecierpliwością oczekiwali telefonu od ich syna Franciszka. W końcu syn gwiazd poinformował rodziców, że jego żona Laura urodziła, a oni zostali dziadkami. Całkiem prawdopodobne, że Smaszcz wkrótce przeprowadzi się do Włoch. Z kolei Kurzajewski zapewniał, że młodzi rodzice zawsze mogą liczyć na jego wsparcie. Jak dziennikarz i „kobieta-petarda” czują się w roli dziadków?

Redakcja poleca

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski powitali wnuczkę na świecie

Jako pierwszy informacją o narodzinach wnuczki podzielił się prezenter TVP. Kurzajewski wcześniej zapowiadał, że to jemu ma przypaść zaszczyt przekazania, jak Franciszek i Laura nazwą córkę. Póki co nie zdradził jednak imienia wnuczki.

- Dzisiaj przyszła na świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić - Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!! - napisał szczęśliwy. Pod zdjęciem było można natomiast znaleźć także komentarz Katarzyny Cichopek, która z radości obsypała ukochanego serduszkami.

Niedługo później podobne ogłoszenie pojawiło się także na Instagramie Pauliny Smaszcz. „Kobieta-petarda” nie mogła być gorsza od byłego męża i także przekazała fanom radosną nowinę.

- Jestem najszczęśliwszą BABCIĄ na świecie. Kocham moją wnuczkę, moją synową i moich synów. Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć - podpisała zdjęcie dziennikarka.

Fani Smaszcz pozostawili w komentarzach masę życzeń i gratulacji. Nie omieszkali też wbić szpili Kurzajewskiemu.

- Gratuluję! Witamy w gronie babć.

- Teraz będzie pełnia miłości. Pięknych, wzajemnych relacji życzę.

- Oby wnuczka miała tyle szacunku do siebie, co babcia i nigdy nie trafiała na mężczyzn pokroju dziadka - pisali fani „kobiety-petardy”.

Czyżby więc narodziny wnuczki jednak nie miały zakończyć konfliktu w rodzinie Kurzajewskiego i Smaszcz?