Obserwuj w Google News

Sophie Turner pozywa Joe Jonasa. Muzyk przetrzymuje dzieci?

2 min. czytania
22.09.2023 07:40
Zareaguj Reakcja

Sophie Turner i Joe Jonas niespodziewanie poinformowali o rozwodzie. Choć miała to być ich wspólna decyzja, już nic nie wskazuje na to, że będzie to polubowne rozstanie. Aktorka właśnie pozwała męża, który ma przetrzymywać ich dzieci.

Sophie Turner pozywa Joe Jonasa. Muzyk przetrzymuje dzieci?
fot. Matt Baron/BEI/Shutterstock/Rex Features/East News

Sophie Turner i Joe Jonas uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w Hollywood. Kiedy gruchnęła wiadomość o ich rozstaniu, fani gwiazd nie mogli w to uwierzyć. Po 4 latach małżeństwa i przyjściu na świat ich dwóch córek, muzyk miał złożyć do sądu papiery rozwodowe. Wkrótce wokalista Jonas Brothers i gwiazda „ Gry o tron” wydali wspólne oświadczenie. - Istnieje wiele spekulacyjnych narracji na temat tego, dlaczego, ale tak naprawdę jest to wspólna decyzja i mamy szczerą nadzieję, że wszyscy będą mogli uszanować nasze życzenia dotyczące prywatności dla nas i naszych dzieci - napisali celebryci. Niestety nic nie zapowiada, że rozstaną się w zgodzie. Aktorka właśnie pozwała byłego partnera.

Sophie Turner pozwała Joe Jonasa. Gwiazdor nie chce jej oddać dzieci?

Daily Mail podaje, że Sophie Turner złożyła pozew przeciwko mężowi w południowym dystrykcie w Nowym Jorku. Aktorka ponoć skarży się, że jej były partner bezprawnie przetrzymuje ich dzieci na terenie Stanów Zjednoczonych. Joe Jonas podobno nie chce oddać żonie paszportów córek.

Z dokumentów, na które powołuje się Daily Mail, ma wynikać, że w kwietniu rodzina gwiazd na stałe przeprowadziła się do Anglii. Celebryci mieli kupić tam dom i posłać córki do szkoły. Ze względu na zobowiązania zawodowe Jonasa dziewczynki miały pojechać z ojcem i opiekunką do USA. Powrót był podobno zaplanowany na połowę września.

Redakcja poleca

Te ustalenia miały zostać podważone w pozwie rozwodowym, który muzyk miał złożyć w sądzie na Florydzie. Ponoć przekazał w nim, że córki mieszkały z nim pół roku, lecz z taką wersją ma nie zgadzać się Turner. Joe podobno nie chce oddać Sophie paszportów córek i tym samym ma łamać prawo matki do opieki na mocy angielskich przepisów.

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że jeszcze niedawno w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że aktorka straciła zainteresowanie dziećmi i przestała opiekować się córkami, które miały od dłuższego czasu pozostawać jedynie pod opieką ojca. Przedstawiciel piosenkarza wydał już oświadczenie, w którym odpowiedział na zarzuty Turner.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER