Obserwuj w Google News

Joe Jonas i Sophie Turner się rozwodzą. Aktorka porzuciła dzieci?

2 min. czytania
04.09.2023 08:58

Według medialnych doniesień Joe Jonas i Sophie Turner po czterech latach małżeństwa się rozwodzą. Papiery do sądu miał złożyć piosenkarz, który od dłuższego czasu opiekuje się dziećmi.

Joe Jonas i Sophir Turner się rozwodzą
fot. Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Joe Jonas i Sophie Turner zostali parą w 2016 roku. Znany wokalista i gwiazda "Gry o Tron" po roku zaręczyli się, a w maju 2019 roku zostali małżeństwem. Na świat przyszły ich dwie córki i wydawało się, że świetnie się dogadują. Niestety, według medialnych doniesień Joe miał złożyć do sądu papiery rozwodowe. Od kilku miesięcy mówiło się o tym, że gwiazdor ma samotnie opiekować się dziećmi, nawet wtedy, kiedy występował.

Joe Jonas chce rozwodu z Sophie Turner? Piosenkarz miał złożyć w sądzie papiery

Jak poinformował portal TMZ, Joe Jonas i Sophie Turner mają mieć poważne problemy małżeńskie od ponad pół roku. Piosenkarz ma sam zajmować się dwiema córkami, według medialnych doniesień zabierał dziewczynki nawet na trasy koncertowe. Według portalu to właśnie Joe miał zdecydować się na zakończenie małżeństwa, złożyć papiery rozwodowe i skontaktować z co najmniej dwoma prawnikami. Jednak do tej pory ani Jonas, ani Turner nie wydali oficjalnego oświadczenia w sprawie medialnych doniesień.

Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Joe Jonas i Sophie Turner się rozwodzą. Aktor i piosenkarka rok temu po raz drugi zostali rodzicami

Pierwsza córka Joe Jonasa i Sophie Turner przyszła na świat w 2020 roku, druga urodziła się dwa lata później. Bardzo długo piosenkarz i aktorka uchodzili za wyjątkowo zgrane małżeństwo i nie mówiono o kryzysie w ich związku. Niestety, w ostatnich tygodniach próżno szukać ich na tych samych branżowych imprezach.

- Jonas w ostatnich tygodniach pojawiał się na branżowych imprezach w pojedynkę, dodatkowo pozując na ściankach bez obrączki. Ponadto para niedawno sprzedała posiadłość w Miami, którą kupili zaledwie rok temu - czytamy w serwisie Gwiazdy Wirtualnej Polski. Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenie którejś z gwiazd lub ich przedstawicieli.

Nie przegap