Obserwuj w Google News

Gwiazda TVN schudła 21 kilo w dwa miesiące. Tak walczy o dobre zdrowie

2 min. czytania
21.09.2023 22:39
Zareaguj Reakcja

Dwa miesiące temu Kinga Zawodnik poddała się operacji bariatrycznej. Gwiazda TVN postanowiła zawalczyć o swoje dobre zdrowie i wciąż dochodzi do siebie po zabiegu. Swoją przygodę skrupulatnie relacjonuje w swoich mediach społecznościowych.

Gwiazda TVN schudła 21 kilo w dwa miesiące. Tak walczy o dobre zdrowie
fot. Facebook Kinga Zawodnik official

Kinga Zawodnik zaistniała w show-biznesie dzięki programom telewizji TVN. Celebrytka prowadziła tam programy „Dieta czy cud?” oraz „Pierwszy raz Kingi”, w których sprawdzała sposoby na skuteczne odchudzanie. Nie wszystkie metody okazały się jednak dobre. Kinga zmagała się z efektem jojo, a oprócz tego, jej waga ciągle się wahała. W walce o dobre zdrowie Zawodnik zdecydowała się na operację bariatryczn ą, podczas której usunięto jej aż 90% żołądka.

Redakcja poleca

Kinga Zawodnik przeszła operację. Dzięki niej schudła już 21 kilogramów

Gwiazda TVN przyznaje jednak, że w jej przypadku zabieg nie był pójściem na łatwiznę. Decyzja o operacji była dla niej ostatecznością, a dojście do pełnej sprawności wiele ją kosztuje. Zawodnik pilnie dokumentuje swoje zmagania w mediach społecznościowych i to tam wyznała fanom, że schudła już 21 kilogramów.

Celebrytka opublikowała na Instagramie swoje najnowsze zdjęcia. Na nich zobaczyć możemy posiniaczony wciąż brzuch, którego obwód (jak zaznacza Kinga) wciąż się zmniejsza. Zawodnik skupia się teraz na dostarczaniu swojemu organizmowi odpowiednio dużych porcji, piciu wody oraz unikaniu grzesznych przekąsek.

Dziś mija 2 miesiące od operacji zmniejszenia żołądka, więc czas na krótkie podsumowanie. Nadal największym problemem jest jedzenie-> tych małych porcji ze zdjęć nie zjadam (może na zdjęciu wyglądają na duże, ale są małe). Picie wody to nadal wyzwanie, ale dodaję owoce (oprócz grejpfruta, na którego dostałam uczulenia) oraz Mamcia przygotowuje dla nas kompoty bez cukru. Herbatka z cytryną, miętą i miodem też mnie ratuje. Ostatnio miałam od pięciu dni zaparcia, ale już minęły-> jabłka i kompot ze śliwek zdały egzamin. Mam jeszcze wahania nastroju i spadki energii, ale coraz mniej (pisownia oryginalna – przyp. red.)” – czytamy.

Kinga wyznała także, że dzięki zabiegowi może uprawiać sport. Chętniej pojawia się również na imprezach branżowych, choć blizny po operacji wciąż są bolesne i długo się goją. Zawodnik z dumą ogłosiła, że dzięki swoim dotychczasowym staraniom zrzuciła już 21,4 kilograma, a swoim fanom gorąco podziękowała za wsparcie.

Nie przegap
Katarzyna Nosowska schudła 10 kilogramów
6 Zobacz galerię
fot. Piotr Matusewicz/East News