Obserwuj w Google News

Książę William i księżna Kate mają kryzys? Wyciekły nowe informacje

2 min. czytania
21.09.2023 22:15
Zareaguj Reakcja

Książę William i księżna Kate przeżywają właśnie potężny kryzys? Od jakiegoś czasu mówi się o pogorszeniu relacji w małżeństwie. Zagraniczne media przekazały najnowsze informacje.

Książę William i księżna Kate mają kryzys?
fot. Alastair Grant/Associated Press/East News

Jakiś czas temu spekulowano, że książę William nie chce być z księżną Kate. Syn króla Karola III miał nawet myśleć o rozwodzie – podobno nadal jest zakochany w przyjaciółce swojej żony, Rose Hanbury. Miał z nią romansować kilka lat temu, a Kate po cichu przyzwalała na schadzki również z innym kobietami. Wszystko rzekomo przez osobliwe łóżkowe upodobania męża. Jak dziś wygląda małżeństwo najbardziej lubianej brytyjskiej pary?

Zobacz także:  Książę Harry nie jest synem Karola III? Wyciekły szokujące słowa króla

Książę William i księżna Kate przechodzą poważny kryzys?

Kate i William wzięli ślub 29 kwietnia 2011 roku. Doczekali się trójki dzieci i przez lata uchodzili za zgrane małżeństwo, które wprowadza powiew świeżości do rodziny królewskiej. Niejednokrotnie było widać, jak para darzy się publicznie romantycznymi i troskliwymi gestami. Jednak od jakiegoś czasu media coraz częściej wspominają o kryzysie w związku.

Teraz prasa neguje plotki o kryzysie w małżeństwie księcia Williama i księżnej Kate. Para wspiera się w najtrudniejszych momentach – jednym z ostatnich była śmierć królowej Elżbiety II. Tygodnik „US Weekly” podaje, że gdy William stracił babcię, jeszcze bardziej zbliżył się do troskliwej Kate, a ich relacja się zacieśniła. Wiedzą, że razem mogą więcej.

Redakcja poleca

- Chcą kontynuować współpracę z Karolem i Kamilą oraz z innymi członkami, aby pomóc poprowadzić rodzinę królewską w bardziej nowoczesnym kierunku. [...] Są pełni podziwu dla siebie nawzajem. [...] William mówi każdemu, że nie poradziłby sobie bez Kate, a ona odpowiada tym samym – podaje „US Weekly”, cytując informatora związanego z pałacem.

- William i Kate są bardziej zsynchronizowani niż kiedykolwiek. [...] Cenią to, co mają. Dla nich rodzina jest i zawsze będzie najważniejsza – dodał informator. Wygląda na to, że media mogą spekulować w nieskończoność o rozwodzie i kryzysie, a William i Kate będą trwali przy sobie przez kolejne lata.

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak