Obserwuj w Google News

Shakira jednak spotyka się z Lewisem Hamiltonem? „To coś więcej niż przyjaźń”

2 min. czytania
09.08.2023 18:59
Zareaguj Reakcja

Po głośnym rozstaniu z Gerardem Pique Shakira musiała zacząć swoje życie na nowo. Światowe media bacznie przyglądają się poczynaniom Kolumbijki, doszukując się przy tym jej potencjalnej miłości. Brytyjski tabloid donosi, że artystka mocno zbliżyła się z pewnym angielskim sportowcem.

Shakira-jednak-spotyka-się-z-Lewisem-Hamiltonem-To-coś-więcej-niż-przyjaźń
fot. East News

Życie uczuciowe Shakiry wciąż pozostaje tematem, który rozgrzewa media do czerwoności. Fani piosenkarki liczą, że ich ulubienica już wkrótce odnajdzie szczęście w ramionach przystojnego dżentelmena, który nie potraktuje jej tak, jak zrobił to Gerard Pique. Światowe tabloidy od dłuższego czasu typują swoich faworytów w starciu o serce Shakiry, a najbardziej prawdopodobnymi kandydatami byli jak na razie: Tom Cruise oraz brytyjski kierowca wyścigowy Lewis Hamilton.

Redakcja poleca

Choć kandydatura Cruise’a dla niejednego była wręcz idealna, prędko okazało się, że aktor i piosenkarka są jedynie dobrymi przyjaciółmi. Na związek z kochliwym Hamiltonem zaś nie było żadnych dowodów. Jakiś czas temu spekulowano także o relacji Shakiry z członkiem drużyny NBA Miami Heat, którego miała odbić modelce polskiego pochodzenia. Media obiegły jednak nowe informacje w sprawie nowego związku piosenkarki. Co się zmieniło?

Shakira ma nowego chłopaka? Brytyjskie tabloidy nie mają złudzeń

Okazuje się, że po miesiącach plotek i „skreśleniu” z listy potencjalnych partnerów, Lewis Hamilton znów znalazł się w kręgu podejrzanych. Wszystko przez to, że kierowca, który wcześniej widywany był z artystką, wybrał się z nią w sekretną podróż na Ibizę. Jak donosi informator Daily Mail, Shakirę i Lewisa łączy „coś więcej niż przyjaźń”. Para miała nie tylko imprezować w swoim towarzystwie, lecz także spotykać się bez obstawy znajomych i ochroniarzy.

- Pracownicy Shakiry potwierdzili, że między Shakirą a Hamiltonem zawsze istniała piękna przyjaźń. Teraz jednak sytuacja się zmieniła. To „coś więcej niż przyjaźń” – przyznaje źródło portalu.

Nie przegap
Gwiazdy, które krytykują Kościół. Nie gryzą się w język gdy mowa o religii
7 Zobacz galerię
fot. Pixabay + Instagram @m_rozenek @olazebrowska + Eeast News/Wojciech Stróżyk

RadioZET.pl/dailymail.co.uk