Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański młodszy o 10 lat. Aktor przeszedł metamorfozę

2 min. czytania
22.02.2023 11:34
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański zgolił zarost. Fani nie mogą się nadziwić przemianie aktora. Twierdzą, że wygląda 10 lat młodziej. Skąd drastyczna zmiana wizerunku?

Sebastian Fabijański
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Sebastian Fabijański postanowił zmienić swój wizerunek. Pozbył się brody, z której słynął od dawna. Fani uważają, że aktor odmłodniał.

Sebastian Fabijański zgolił brodę

Sebastian Fabijański to aktor i raper, który zasłynął dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Chociaż narzeka na szum medialny wokół swojej osoby, ciągle robi coś, żeby było o nim głośno. Na przykład postanowił wziąć udział w Fame MMA - polskiej federacji mieszanych sztuk walki, w której udział biorą internetowi celebryci.

Redakcja poleca

Na Instagramie Fabijańskiego pojawiło się nowe zdjęcie. Odmieniony aktor pozuje z ogoloną twarzą.

Jak wyjaśnił sam aktor, zmienia wizerunku jest spowodowana sprawami zawodowymi. Fabijański nie zdradził jednak do jakiej roli pozbył się zarostu. Ostatni raz, kiedy ogolił się na potrzeby filmu, wcielał się w transseksualną pracownicę szpitala w "Botoksie".

Oprócz zaprezentowania nowego wyglądu, Fabjański oznajmił fanom, że zmieniła się data premiery nowego singla. Miłośnicy rapu aktora będą musieli poczekać do 2 marca 2023 roku.

Redakcja poleca

Sebastian Fabijański wygląda 10 lat młodziej?

Pod zdjęciem aktora nie zabrakło komentarzy dotyczących metamorfozy. Chociaż jest wielu zwolenników jego brody, pojawiły się też głosy, że Fabijański odmłodniał o 10 lat.

Zdecydowanie bez brody. Odświeżony lepszy wygląd, odmłodził o kilka lat.
10 lat młodziej.
Bo sobie 16 lat młodsza d*pe znalazł, więc co się dziwić, że się chce odmłodzić.

Fabijański odpisał na ostatni z powyższych komentarzy. Oznajmił, że 19-latka, która ma być jego nową partnerką, nie jest ani jego "d*pą", a tym bardziej narzeczoną.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

RadioZET.pl/Instagram