Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę. Kim jest 19-letnia partnerka aktora?

2 min. czytania
14.02.2023 10:34
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański potwierdził, że jest w związku. Mediom udało się ustalić, kim jest nowa partnerka aktora. Jeśli wierzyć ustaleniom Pudelka, 35-letni Sebastian Fabijański jest ze znacznie młodszą od siebie gwiazdą TikToka. Co wiadomo o nowej dziewczynie byłego narzeczonego Maffashion?

Sebastian Fabijański
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Sebastian Fabijański w zeszłym roku rozstał się z Julią Kuczyńską Maffashion, matką jego syna Bastka, a wydarzeniu towarzyszyła atmosfera skandalu, podgrzewana przez pikantne wyznania Rafalali. 35-letni gwiazdor filmów Vegi przyznał się do zażywania substancji psychoaktywnych, a pytany o zdradę Maffashion, podkreślił, że nie zawsze był fair wobec blogerki. Julia Kuczyńska też ponoć miała swoje za uszami. Fabijański powiedział, że pod koniec ich związku Maffashion wdała się w romans. 

Redakcja poleca

Sebastian Fabijański jest w związku. Kim jest dziewczyna aktora? 

Niedawno Sebastian Fabijański wiązany był z Anną Marią Sieklucką, aktorką znaną z erotycznych filmów "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Para została przyłapana na czułościach, lecz wkrótce sprawa się rozmyła, a Fabijański zaczął być widywany w towarzystwie nowej dziewczyny. Aktor nie ukrywa już, że ktoś pojawił się w jego życiu. Zapytany przez JastrząbPost o walentynki, powiedział: 

- Ja z tym świętem zawsze miałem tak, że uważałem, że to jest objaw koniunkturalizmu i kolejne święto wymyślone po to, aby pieniądze się zgadzały i ludzie je wydawali. A jeżeli chodzi o to, co kryje się za tym pytaniem, to ktoś tam jest, z kim się spotykam, a co z tego będzie finalnie, to zobaczymy. Ale nie zapeszam. 

Kim jest nowa partnerka Sebastiana Fabijańskiego? Pudelek twierdzi, że obecną sympatią 35-letniego aktora jest 19-letnia tiktokerka o imieniu Zofia

Wybranka Seby spełnia się jako tiktokerka i cieszy się sporą popularnością na platformie - jej konto śledzi bowiem prawie 59 tysięcy użytkowników. Blondynka chętnie dokumentuje także swoją codzienność na Instagramie, a jej kolejne wpisy obserwuje ponad 49 tysięcy osób - ustalił Pudelek. 

Dowodów na tę relację ponoć nie brakuje. Jeden z tygodników przyłapał Fabijańskiego z młodziutką dziewczyną na ulicach Warszawy. Para trzymała się za ręce i wymieniała czułościami. Przed paroma dniami aktor i tiktokerka widziani byli także w jednym z lokali w centrum stolicy. 19-latka miała już wielokrotnie towarzyszyć gwiazdorowi na zdjęciach i relacjach, lecz Fabijański nie zdecydował się pochwalić swoją nową towarzyszką. Jak mówi, woli nie zapeszać i raczej będzie dążył do tego, by nie upubliczniać swojego nowego związku. 

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie