Obserwuj w Google News

Darek z „Sanatorium miłości” kocha seks. „Poddaję się fantazjom kobiety”

2 min. czytania
13.01.2023 13:03
Zareaguj Reakcja

„Sanatorium miłości” zaprosiło do udziału w najnowszej edycji naprawdę ciekawych uczestników. Znany z programu Darek niedawno udzielił wywiadu, w którym opowiedział o jego intymnych kontaktach z kobietami. Jak wygląda życie erotyczne seniorów?

sanatorium-miłości-darek-kocha-seks
fot. Weronika Marczyk-Kiełbasa/TVP/East News

Sanatorium miłości” nadal wzbudza ogromne emocje. Telewidzowie krytycznie ocenili uczestników najnowszej edycji show. Zdaniem internautów nie przypominają oni przeciętnych emerytów. Zauważono też, że coraz więcej miejsca w programie poświęca się na omawianie seksualności seniorów. Joanna wprost przyznała, że była uzależniona od seksu. Z kolei Krzysztof i Dariusz zapewniali, że prowadzą bogate życie erotyczne. Widzowie zarzucili nawet panom, że są niewyżyci seksualnie. To nie zniechęciło jednak Darka do dalszych opowieści o jego intymnych spotkaniach z kobietami.

Redakcja poleca

„Sanatorium miłości”. Darek o bogatym życiu erotycznym i seksie na pierwszej randce

W wywiadzie dla Super Expressu dziarski senior przyznał, że zanim poznał żonę, „miał w życiu wiele naprawdę pięknych kobiet”. Powodzenie u płci przeciwnej sprawiło, że koledzy zaczęli pytać go o receptę na sukces romantycznych relacji.

- Zawsze mówiłem, że nie trzeba być pięknym, ale przystojnym. Na swój sposób oczywiście. Jestem też zabawny, dowcipny. Dodatkowymi atutami są też moja zaradność życiowa i całkiem dobry status materialny. Nie ukrywajmy, że biedny człowiek nie zapewni kobiecie dobrych ciuchów czy biżuterii. Ja też lubię, gdy kobieta ładnie wygląda. Sam lubię elegancko wyglądać, więc wiadomo, że pieniądze się przydają - mówił bez ogródek w rozmowie z dziennikarką.

Dwukrotny rozwodnik przestrzegał jednak mężczyzn przez „wyrafinowanymi materialistkami, które liczyłyby tylko na złote karty kredytowe”. Darek uważa jednak, że potrafi wyczuć nadmierną interesowność. Przyznał, że choć gustuje w szczupłych paniach, „kobieta powinna mieć trochę ciałka”. Jedną z najważniejszych rzeczy w związku ma być jednak dla niego dopasowanie seksualne z partnerką.

- Nie ukrywam, że seks jest dla mnie bardzo ważny. Kocham seks. Chciałbym, aby partnerka dorównywała mi temperamentem. Chciałbym, żeby była otwarta. Byłoby wspaniale, gdyby codziennie miała ochotę na seks - rozmarzył się uczestnik „Sanatorium miłości”.

Dariusz zapewnia, że nie jest egoistą w łóżku i lubi, gdy podczas miłosnych igraszek jego partnerka przejmuje inicjatywę.

- Zawsze poddaję się fantazjom kobiety. Nie wymuszam żadnych pozycji na partnerce. Mogę coś zaproponować, ale staram się oddawać jej inicjatywę, żeby zaproponowała, co lubi. Lubię, gdy kobieta ma ładną bieliznę, ale nie jestem aż tak romantyczny, żeby każdemu spotkaniu nadawać magiczną otoczkę - przyznał Darek, dodając, że nie ma nic przeciwko pójścia do łóżka na pierwszej randce.

Spodziewaliście się, że usłyszycie takie słowa z ust gwiazdy TVP?