Obserwuj w Google News

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” znów w tarapatach. Tym razem przesadził

2 min. czytania
25.08.2023 16:30
Zareaguj Reakcja

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” wpadł w kolejne kłopoty. Wydawało się, że tym razem zmieni swoje życie na lepsze – w końcu wyszedł z więzienia i wziął się do pracy. Niestety Ryszard Dąbrowski miał zrobić coś niewybaczalnego.

Ryszard Dąbrowski Szczena dyscyplinarnie zwolniony z pracy
fot. screen Instagram ryszarddabrowsk

Ryszard „Szczena” Dąbrowski z serialu Polsatu „Chłopaki do wzięcia” był jedną z osób, która najbardziej naraziła się widzom. Wszystko przed nadużywanie alkoholu i stosowanie przemocy wobec rodziny. Szczena niedawno ogłosił, że wraca do walk MMA, ale wygląda na to, że bitwa w oktagonie będzie mieć słodko-gorzki smak.

Zobacz także:  Stefan i Aldona z „Chłopaków do wzięcia” oszukali widzów? Widziano ich razem

Kolejne kłopoty Szczeny z „Chłopaków do wzięcia”

Widzowie w negatywnych słowach wypowiadali się o Ryśku Dąbrowskim. Program „Chłopaki do wzięcia” sugerował, że ukochana Szczeny, Joanna Wielocha, jest ofiarą przemocy. Mężczyzna temu zaprzeczał. Potem nastąpiło rozstanie pary, ale ostatecznie znów są razem. W międzyczasie doczekali się też synka, Marcela.

W końcu Szczena miał okazję zarobić duże pieniądze. Zaproszono go do MMA VIP. Zmierzył się z Marcinem Najmanem – Rysiek Dąbrowski przegrał walkę po 13 sekundach. Wydawało się, że wychodzi na prostą, ponieważ rzucił się w wir treningów i rzekomo odstawił alkohol. Niestety pod koniec 2021 trafił do więzienia.

Redakcja poleca

Szczena w maju 2023 roku wyszedł zza krat i zaczął udzielać się w mediach społecznościowych. Udało mu się też znaleźć pracę – znajomy pomógł mu zatrudnić się w Holandii. Ryszard Dąbrowski twierdził, że wylewa siódme poty, aby ukochanej i dziecku żyło się lepiej. Miał nawet w planach osiąść z rodziną za granicą.

Rysiek Dąbrowski po wyjściu z więzienia otrzymał kolejną ofertę udziału w MMA VIP. Niedawno zjechał do Polski, aby wziąć udział w konferencji prasowej. Fani dowiedzieli się, że uczestnik „Chłopaków do wzięcia” ma problemy zdrowotne i wcale nie skończył z alkoholem. Miało to swoje skutki - „Telemagazyn” dowiedział się, że przez pojawienie się w pracy pod wpływem alkoholu i narkotyków Szczena został bezwzględnie wyrzucony. O zatrudnieniu w Holandii może teraz pomarzyć. Czy po gali MMA uda mu się znaleźć pracę? Czas pokaże, jak pokieruje swoim życiem.

Nie przegap
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS