Obserwuj w Google News

Rozczulające zdjęcie Mikołaja Roznerskiego z małym dzieckiem. Fani zachwyceni

2 min. czytania
14.11.2023 16:51
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym całuje w policzek małe dziecko. Za tą fotografią kryje się wyjątkowe przesłanie. Fani są zachwyceni.

Rozczulające zdjęcie Mikołaja Roznerskiego z małym dzieckiem. Fani zachwyceni
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Mikołaj Roznerski jest jedną z czołowych gwiazd „M jak miłość”. Choć to właśnie telenowela TVP stała się głównym filarem jego kariery, on nie daje się zaszufladkować. Jako absolwent wydziału PWST w Krakowie z filią we Wrocławiu i Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze dba o to, by chwytać się także bardziej ambitnych projektów. Gra w teatrze oraz chętnie przyjmuje angaże w produkcjach filmowych. Mogliśmy go zobaczyć w takich filmach jak „Poskromienie złośnicy” i „Misz masz, czyli kogel mogel 3”. W 2023 roku pojawił się w „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2” oraz w „Blefie doskonałym”.

Czas mija, aktorskie portfolio Roznerskiego się powiększa, a grono jego fanów staje się coraz liczniejsze. Na Instagrmie obserwuje go ponad 600 tys. osób. To właśnie im aktor pokazał się z dzieckiem na rękach.

Mikołaj Roznerski pozuje z dzieckiem

Mikołaj Roznerski pokazał wrażliwą stronę swojej osobowości. Opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym obdarowuje całusem dziecko, które trzyma w ramionach. Tak zareklamował wyjątkową akcję.

„Chciałem wam tylko przypomnieć, że wciąż trwają zapisy na kalendarz charytatywny Fundacji Rodzin Adopcyjnych , z którego całkowity dochód przekazany jest na wsparcie FASady , która jest miejscem kompleksowej pomocy” – napisał gwiazdor „M jak miłość”.

Przypomniał, że chcąc nabyć kalendarz, należy wpłacić minimum 50 złotych na wskazane przez niego konto bankowe, wysłać potwierdzenie przelewu na odpowiedni adres mailowy oraz podać odpowiednie dane, wymagane przez firmę kurierską. „Zapraszam Was, to będzie fajny kalendarz” – napisał na koniec.

Redakcja poleca

Fani są zachwyceni zdjęciem Mikołaja Roznerskiego

Internauci zalali sekcję komentarzy słowami uznania dla Roznerskiego. Niektórzy twierdzili, że publikując zdjęcie, gwiazdor „M jak miłość” pokazał, że ma w sobie coś wyjątkowego. „Przepiękne zdjęcie. Ukazuje to, czego niektórym ludziom brak” – napisała jedna z internautek. „Pięknie. Uwielbiam takich ludzi, dobrych, uczynnych, od których bije ciepło na odległość. Pozdrawiam” – dodała druga.

Redakcja poleca

Nie brakowało też słów uznania dla inicjatywy, którą wspiera Mikołaj Roznerski. „Szczytny cel, warto pomagać. Brawo Mikołaj”; „Piękna akcja”; „Piękna inicjatywa i piękne zdjęcie” – czytamy w komentarzach.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Mikołaj Roznerski flirtował w najlepsze. Aktor z serialu TVP „M jak miłość” widziany z kobietami
8 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl exclusive