Obserwuj w Google News

Mikołaj Roznerski to dziś bożyszcze, a dawniej? Pokazał stare zdjęcie. "To naprawdę ty?"

2 min. czytania
11.07.2023 23:17
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie stare zdjęcie z czasów młodości, gdy był nastolatkiem. Aktor z "M jak miłość" zaskoczył fanów dawnym wyglądem. Wielu internautów ledwie go poznało.

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z młodości
fot. Instagram:@mroznerski

Mikołaj Roznerski jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Fanki mogą podziwiać go w serialu TVP  "M jak miłość", w którym gra Marcina Chodakowskiego i tworzy czarującą parę z byłą już dziewczyną Adrianą Kalską. 39-latek prywatną stroną życia dzieli się głównie na Instagramie. Ostatnio internauci mieli okazję zobaczyć zdjęcie ukazujące Mikołaj Roznerskiego w młodości. 

Mikołaj Roznerski młody. Jak wyglądał jako nastolatek? 

Gwiazdor "M jak miłość" lubi od czasu do czasu zaskoczyć fanów swoimi starymi zdjęciami. Niedawno pochwalił się archiwalną fotografią sprzed 20 lat, czym wywołał mnóstwo emocji w komentarzach. Aktor był wówczas szczupłym dryblasem, lubującym się we fryzurach à la Bomfunk MC's. 

- Jakiś 2000/200-trzeci, prawie 20 lat temu... Ach jak ten czas leci. Wtedy jeszcze na podwórku bawiły się dzieci i my w szerokich spodniach wierszokleci nawijający do pentium 100 z mikrofonem w dłoni, zastanawiając się, za czym człowiek goni. Co się zmieniło? Dwadzieścia lat później jeszcze bardziej go popędziło - napisał o sobie rymowankę. 

Fani przyznali aktorowi rację, że "kiedyś to było". Młody Mikołaj Roznerski też im się spodobał, a zwłaszcza jego włosy i "stylówka" z postawionym kołnierzem - krzyk mody tamtych czasów. Niektórzy jednak mieli problem z rozpoznaniem gwiazdora "M jak miłość". - To naprawdę Ty? - pytali. Ktoś stwierdził nawet, że Roznerski wyglądał jak dziewczyna. - Ładnie Ci w niebieskim, ale teraz wyglądasz dużo lepiej, więc nie ma czego żałować - pisały fanki. 

Redakcja poleca