Obserwuj w Google News

Mikołaj Roznerski w „Tańcu z Gwiazdami”? „Przed Państwem para numer 1”

2 min. czytania
08.07.2023 15:53
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Roznerski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Aktor opublikował nagranie, które rozbudziło wyobraźnię jego fanów. Na sali treningowej towarzyszył mu tancerz znany z programu Polsatu.

mikołaj-roznerski-w-tańcu z gwiazdami-przed-państwem-para-numr-1
fot. Artur Zawadzki/East News

Taniec z Gwiazdami” powróci na ekrany dopiero wiosną 2024 roku, a mimo tu już rozbudza emocje widzów. Program Polsatu ma przejść duże zmiany. Fani tanecznego show zobaczą nowe studio, a popisy gwiazd oglądać będą w niedzielne wieczory. Ogromne emocje wzbudzają też plotki o roszadach w składzie „Tańca…”. W mediach pojawiają się sprzeczne doniesienia o losach jurorów i prowadzących. Nie wiadomo, jakie decyzje podejmie Edward Miszczak. Bezpieczny może czuć się podobno tylko Krzysztof Ibisz. Telewidzowie zadają sobie także pytanie, kto może pojawić się na parkiecie. Czyżby zatańczyć miał Mikołaj Roznerski?

Mikołaj Roznerski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Wywija na sali treningowej

W sieci hula już nieoficjalna lista potencjalnych gwiazd nadchodzącej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Niedawno głośno było o rozmowach producentów z Izabelą Trojanowską. Początkowo plotkowano, że odmówiła udziału w show ze względu na niskie wynagrodzenie. Aktorka TVP zdementowała te informacje. Co prawda otrzymała propozycję, lecz zrezygnowała z innych powodów.

Teraz wyobraźnię fanów rozbudziło nagranie, które Mikołaj Roznerski zamieścił na Instagramie. Gwiazdor „ M jak miłość” pląsał na sali treningowej. - Więcej wkrótce - zapowiedział. Fani aktora od razu zaczęli podejrzewać, co się święci. - Czyżby „Taniec z gwiazdami”? - Nie mów, że „Taniec z gwiazdami”? - dopytywali. - Przed Państwem Para numer 1 Mikołaj Roznerski i... zatańczą tango - spekulowali inni.

Redakcja poleca

Mikołaj Roznerski na nagraniu oznaczył Michaela Danilczuka, który zasłynął duetem z Jackiem Jelonkiem. Panowie stworzyli pierwszą parę jednopłciową w polskiej edycji „Tańca…” i omal nie zdobyli Kryształowej Kuli. Na podobny sukces z pewnością mógłby liczyć aktor TVP, który może pochwalić się licznym gronem fanów. O tym, czy pojawi się na parkiecie Polsatu, dowiemy się zapewne dopiero wiosną 2024 roku.

Redakcja poleca
Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News